Hra (1997)

neznasam a milujem finchera, je to cisty magor. cely film sledujem bez zmurknutia, miestami som sa aj bal pri nom mi to je ale normalne. bola to hra nebola to hra, stal za tym Conrad nestal za tym Conrad, uz sam som nevedel na com som vlastne. pre mna jednoznacna chutovka

Father and Daughter (2000)

nádherná ukážka ako sa dá z mála spraviť veľa, nepotreboval som viac aby som cítil tú nádej a túžbu dievčatka po stretnutí s otcom, a symbol kolesa a hudba len dovŕšil môj zážitok

Moon (2009)

bol to fajn film, od zaciatku som rozmyslal co sa z toho vlastne vykluje a nakoniec sa dora vecicka z toho vyklula. Jedine z coho som bol smutny je ze som sa tesil na Kevina Spaceyho a on daboval robota, to je to moje nepozeranie trailerov, obrazkov ani citanie obsahov

Prokletý ostrov (2010)

nemozem si pomoct toto bolo fajne posusnanicko. Nikdy ma nejako nechytali mysteriozne ale toto bolo super. Charizmaticke Leo, sympaticky ale zaroven nesympaticky Ben Kingsley, vyborna hudba ktora dotvarala atmosferu. Ale najviac sa mi aj tak pacila, kamera a strih velmi dobre pohravanie sa s detailami. Scorsese cim dalej tym viac dokazuje ze nestraca nic zo svojich kvalit

Skrytá identita (2006)

nevidel som Volavku, takže nemám to s čím porovnať ale možno to je len dobre. Dobrý príbeh s mnohými zvratmi, ktoré nastali aj u mňa u nechuti pozerať sa na Damona ako správneho hajzlíka, obdivovanie Leovho umenia, ktorý hral akoby to bol jeho posledný film toho chalana začínam mať hodne veľmi rád. A Jack Nicholson to sa už ani neoplatí komentovať, túto rolu som mu zožral komplet celú, ale to sa mi u neho stáva veľmi často.

Alenka v říši divů (2010)

Burton nas znova zaviedol do kuzelne sveta, tentoraz do krajiny zazrakov kde je mozne vsetko a zakladom je uverit 6 veciam ktore su nemozne. Je to trochu atypicka Burtonovka, ale mne to vobec nevadilo prave naopak. Tiez v pohode pozmeneny dej knihy za ucelom filmu. Z kina som si odniesol taku davku fantazie po ktorej som tuzil hlavne v detstve.

Z města Lodži (1968)

skoda tych casti v tovarnach bo mesto Lodz je velmi fotogenicke

Refrén (1972)

och. nie sme nič viac než čísla, ešte dobre že to malo iba 11 minút