Zahraj to znovu, Same (1972)

krasne smutne a velmi vtipne, kombinacia ktora ma vzdy dostane, dlho som sa nezasmial na tak dobrych hlaskach ake hadzal woody :))))

Potomci lidí (2006)

hrozna vizia sveta kde vladne zlo, intolerancia, bezpravie nenavist, anarchia a vsetko zle co ludstvo nosi zo sebou zasadene do hrdej Britanie, ktora sa pysni svojou toleranciou a demokraciou. vizia alebo upozonenie na dnesne problemy ?

Pád (2006)

krasne, smutne, nadherne, farebne, nevinne, prvky magickeho realizmu milujem strasne pekny film a vyborna mala Catinca Untaru

Bronson (2008)

keby nebolo Toma Hardyho mozno by ma to az tak nebavilo, ale hral tam a bolo to super, skvely vykon

Antikrist (2009)

ach jo Trier Trier ako komentovat jeho filmy, hnus, nasilie, zlo, biblicke motivy, nestastie, depresivne prostredie, stiahne vas do svojho sveta a potom vypluje ako odpad a vy teraz musite stravit jeho pribeh s rozhodnutim na ktoru misku vah sa posadite. Vyborne uzil som si film

Fish Tank (2009)

prva uloha Katie a hned skvely vykon uz sa tesim na dalsie filmy ak natoci. prinesie lasku a po case zdrhne dost kruty podvod s citmi

Precious (2009)

do kina som siel s tym ze neviem o com je film jedine som vedel ze to je dobre a ze Monique a Scenar ma Oscara. To co som videla ma dostalo sokovalo zmrazilo ze som cely den musel rozmyslat preco to vsetko. Niekomu to prisla ako nuda niekto to nepovazuje za tak dobry film ale mna to dostalo aj preto ze mojej znamej sa stalo nieco podobne a nie je na tom bohvie ako dobre :(

Plán 9 (1959)

lahko hodnotitelny film odpad za vsetko zle ktore sa ako reziser dopustil na tomto filme aj ked tam bolo par svetlych chvil, ale musim dat 5 hviezd pretoze som sa neskutocne bavil na nevydarenych scenach trapnych dialogoch nepresvedcivych hercoch a vsetko proste vyborna komedia

Druhý břeh (2008)

krutost, vojna, narody ktore sa nenavidia a do toho maly chlapec kracajuci naspat domov mile drama

Bibliotheque Pascal (2010)

kto ma rad knizny magicky realizmus, neolutuje zhliadnutie drsneho filmu s vyuzitim rozpravky pre mna dobra chutovka