Vyfič! (2009)

tak to bude maso pratele, vegetariani si radsi zavrite oci.. :-D

Opustit Las Vegas (1995)

tak strasne deprimujuci existencialny film po ktorom som dlho nemohol zaspat a len cumel do blba som dlho nevidel, ani tak skoro si ho nepozriem lebo by som bol z toho uz zufaly. 6.1.2011

Kafka (1991)

mne to prislo ze silou mocou chcel vytvorit mysterium kafkovskej prahy s odkazom na niektore Kafkove diela co sa mu ako tak podarilo ale nemohol som sa ubranit pocitu znasilnenia kafkovych diel. ale aj napriek tomu vsetkemu sami to pacilo najma kvoli Ironsovi, ktory bol dost dobry

Adamova jablka (2005)

skvely film, komicky tragicke postavy v dramatickom pribehu na zaklade biblickeho motivu to vsetko spravne namiesane Jensenom tak aby to dokazala divakovi ucarovat a na konci filmu ostava sa len usmievat a usmievat...

Pod kontrolou (2008)

velmi pomaly rozbeh, prvu polhodinu som trpel k tomu este mesteckovi policajti mi strasne liezli na nervy. NEjako som to vydrzal a celkom sa oplatilo aspon kvoli zaveru, ale mohlo byt aj lepsie spravene.

Naprosto osvětleno (2005)

pohodovy film, ktory som si neskutocne uzival, vylet v trabiku na ukrajinu s trojicou zvlastnych chlapkou mi padol ako usity. ani neviem ktoréhoz trojice som mal najradsej ale asi "slepeho" deda totalneho klasika so svojimi hlaskami, hutz vo svojich teplakoch ako prekladatel a eljah frodo moze hrat len blbecka na to ma svoj ksicht ako usity. komedia a drama namixovana v tom spravnom sulade.

Harold a Maude (1971)

chalan mi strasne bol nesympaticky ale mal velmi zaujimave hobby :-D, zato Maude ta bola uzasna svojim postojom k zivotu ma totalne dostala, doteraz som mal tuto herecku zafixovanu ako ulisnu tetusku z Rosemary ma dieta, odteraz to bude vzdy Maude. Kazdopadne je to velmi zvlastny ale zato velmi dobry prijemny film vyzdvihujuc priatelstvo a lasku v kazdom veku

Uvnitř tančím (2004)

gycovite ale aj tak sa mi pacil tento prijemny krasne smutny pribeh o tuzbe zit

Neúplatní (1987)

priemerny film od priemerneho rezisera, ja de Palmovi asi nikdy nepridem na chut, s výnimkou Scarface a Carlito`s way su jeho filmy nudne, nezazivne tvariac sa ako velke filmy

Tenkrát v Americe (1984)

nebyť toho skoro hodinoveho neskutocne pomaleho rozbehu dal by som 5* ale to bolo vazne vela