Na východ od ráje (1955)

nie je to celkom podla knihy, ale to sa ani neda pri takom obsirnom diele, Caleba som si moc takto nepredstavoval ale napriek tomu ze bol iny bol super a pacilo sa hodne

Ostrov pokladů (1950)

neskutocne charizmaticky Silver presne taky akym mal byt sympaticky hajzlik ktoreho si zamilujete

Patriot (2000)

ze by ma po tomto filme popadol nahla potreba patriotizmu povedat nemozem dost slabucky film

Poslední legie (2007)

u manfrediho autora kniznej predlohy asi zauradovali peniaze pretoze kniha je super a film je totalna blbost

xXx (2002)

jednu hviezdu pridala hudba ktora bola slusne vybrana zvysok nuda

Alexander Veliký (2004) odpad!

nemozem tomu dat nic ine, vacsinov nehladim na historicke suvislosti a chyby ale pri alexandrovi mi neda pretoze to je jedna velka blbost a takto zhovadit Alexandra a spravit z neho obycajne pozitkara je fakt nechutne tento film nemal nikdy spratrit svetlo sveta a farrell ako alexander bol velmi blby vtip

Narušení (1999)

angelinu nepovazujem ze nejaku exceletnu herecku ale tu proste hrala ze som nechapavo pozeral ako na zjavenie co vsetko predviedla joooj a sladka winona :)

Lovci pokladů (2004)

nemozem inak ako 4* mne sa to proste paci aj ked tie historicke veci no treba sa nad nimi len pousmiat u podobnych filmov to proste ignorujem

Polibek smrti (1995)

film slabot ale Cage tu sa predviedol v tom co ho robi hercom

Herkules (1995) (seriál)

to iste co u Xeny prve serie dobre ostatne neskutocne blbost