Železný obr (1999)

animak , ktory stoji za to si pozriet, da sa sem tam zasmiat atmosfera hraje skor na city oproti dnesnym rozpravkam ktore chcu byt za kazdu cenu vtipne, mám chuť si to pustit znova :))

Lepší už to nebude (1997)

takto si predstavujem romanticku komediu, príbeh je originalny a silný, ziadne zbytocne kecanie, zvraty necakane, ziadna sexbobma, "len" krasna a obycajna Helen Hunt. A veľmi veľmi charizmatický Jack Nicholson hra postavu milovanú a nenávidené. Proste nádheru

Cela (2000)

film je celkovo zaujimavy, ale nemohol som sa zbavit pocitu ze to je cele take klisovite a naviac mi vadili caste vylety do snov a predstav bez toho by sa mi to mozno viac pacilo

Hitlerovi válečníci (1998) (seriál)

osobne najkvalitnejsi dokument co sa tyka nemeckych pohlavarov, ktorí ale boli viac menej vojaci fungujuci pod nacistickym rezimom. Dobre zdokumentovane vplyv rezimu na generalov vid Keitel

Hitlerovi muži (1996) (seriál)

uz samotna kniha bola genialna ale este radsej mam hitlerovych bojovnikov

El cuerpo del deseo (2005) (seriál)

po obede ked som nemal co robit som to pozeraval s mamou a nebolo to az take zle dokonca ma to bavilo pozerat

Karate tiger 1: Neustupuj, nevzdávej se (1986)

klišovité, brakovite, ale predsa jedno z naj karate v tomto obdobi ak nie aj najlepsie. Mozno davam 4* len kvoli tomu ze som to ako decko pozeraval stale a je to moja laska :)))

Karate tiger 4: Král kickboxerů (1990)

viem ze pribeh je cista hovadina, ale toto je po jednotke najlepsi film z tejto serie a zaverecny boj pre fanusikov bojovych scen je viac nez super. Ostatne diely za vela nestoja ani pribehovo /co plati viac menej pre vsetky/, predvedene suboje o nicom, jedine zaporaci ako tak stoja za zmienku

Mezi námi děvčaty (2003)

snad jediny film kde mi lindsay lohan nevadi a dokonca ma bavi sa na nu pozerat

Nepřítel před branami (2001)

zo zaciatku nasadena vysoka kvalita, ktora potom stagnovala a bolo to len take pobehovanie dvoch sniperov ale inak celkom dobry