New Yorku, miluji Tě! (2008)

o nieco slabsi ako Pariz, aj kuzlo mensie ale napriek tomu sa mi to velmi pacilo. Mohli by natocit viacej poviedkovych filmov o dalsich mestach

Paříži, miluji Tě (2006)

niektore poviedky pozrete so zatajenym dychom a pustene dva razy niektore aj viac, par slabsich ale tych bolo menej, takze celkovy dojem viac nez dobry

Volání o pomoc (2007)

silne moc silne, ale stale mam pocit ze charlie nebol zrovna ten kto tam najviac potreboval sa najst

Sloní muž (1980)

nadherny humanizmus v nie zrovna lynchovom podani ale moze byt

Obvyklí podezřelí (1995)

fantasticke krimi, s gradovanim napatim, a stale neviete kto je kto, kevin spacey to netreba komentovat to treba prezit, skoda ze dnese detektivky uz nie su take co kedysi

Osvícení (1980)

cakal som ze to bude desivejsie, ale prezil som to v klude s vynimoku par scen. Ako celok dost napinave skoda ze koniec nie je vygradovany do uplneho napatia snad az na nahanacku v bludisku. Skvely Jack Nicholson od teraz sa ho asi budem aj trosku bat a najvacsie plus u mna maju zvuky, ktore tu boli fantasticke

Bio Ráj (1988)

neskutocny zazitok, ktory sa slovami ani neda opisat ale musi sa vidiet, aj ja chcem mat takeho Alfreda na ktoreho by som mohol s velkou laskou spominat