Chaplin (1992)

velky film o velkom hercovi s velkymi hercami neostava nic ine len dat vysoke hodnotenie, maloktory biograficky film je tak dobre vyvazeny a uspesne spracovany ako prave tento

Kid (1921)

nadherny film o chudobe a laske, skoda toho konca ale nestarnuca klasika

Malý Manhattan (2005)

krasny a prijemny pribeh slnecneho new yorku a prvej lasky, pripomenulo mi moju prvu detsku lasku a boj o jej srdce

Temný úsvit (2006)

nebolo to zlé, ale nemozem si pomoct mna vojnove z azijskeho prostredia strasne nudia keby tam nehral bale tak to asi nedopozeram a dam nizsie hodnotenie pre mna tak na 50%

Já, legenda (2007)

skvela one man show v smithovom podani, inak nasadne kvalita neskor trosku stagnuje

Sbohem, Solo (2008)

namet zaujimavy ale film neprekrocil svoju hranicu priemernosti

Malá Miss Sunshine (2006)

ja som sa na tom skvele zabavil, pribeh trosku absurdny, ale za to roznorodost postav a lehky vtip ma dostal. Ostava mi jedine 5* aj ked ma svoje chyby ale prizmurujem trochu oko kvoli hudbe, krasne dotvarala atmosferu

Odpadlík (1992) (seriál)

povodne som chcel dat jednu hviezdu ale kvoli mladosti kedy som to pozeraval denodenne musim pridat jednu naviac, ach jo za se ta nostalgia :))))))

Vinnetou (1963)

u nas doma najpozeravanejsia vinnetouvka a urcite najlepsie mozno preto ze jedinu tuto som cital s bratom sa skvele doplname bo pozna vsetky repliky z tohto dielu

Frajer Luke (1967)

tolka ludskost, krutost, nespravidlovst snaha vzburit sa proti rezimu to vsetko pekne zachytene na jednom mieste velmi dobry film