Xena (1995) (seriál)

prve serie dobre, ale potom sa to zvrhlo k neskutocnej blbost

Milk (2008)

stale sa pytam ci sean penn nema nejake homosexualne skusenosti ked to tak dobre dokazal predviest

Šerifové (1998)

celkom sa to dalo nebola to az taka nuda, ale chalani sa snazili zarobit na tom ze "pokracovani" uprchilka bude komercny hit co im pochopitelne nevyslo

Mulholland Drive (2001)

neuveritelne uzasne dielo, ktore keby nebolo natocene svet by prisiel o velky kus kinematografie

Pramen panny (1960)

vidiet ze netreba bohate dialogy na to aby bergman navodil atmosferu stredovekeho zločinu a trestu, pačilo sa mi pridanie najmladšieho brata, ktorý bol pre mna akysi tulavi pes bez pocitu lasky

Beetlejuice (1988)

totalna sialenost, bavil som sa cely film a na konci winonin tanecek nema chyba, jedina smola ze keaton nedostal viac priestoru

Wrestler (2008)

Mickey Rourke asi vedel ze raz bude tocit podobny film preto sa cely zivot nicil. Marisa Tomei ukazala znova ze patri medzi skvele herecky aj napriek tomu ze je stale nedocenovana. Jedina chyba tohto filmu je ze vsetky udalosti su strasne lahko ocakavatelne

Zamilovaný Shakespeare (1998)

nie som nejako zatazeny na romanticke ale toto je fakt skvela vec a dalsi dokaz ze netreba vela penazi na spravenie dobreho filmu

Atlantis: Milo se vrací (2003)

strasne nudne pokracovanie, keby nebolo sympatickej Kidy tak by som to snad ani nedopozeral

Vesnice (2004)

chcem tomu dat viac chcem ale nejde to mna proste tento film moc nechytil