Souboj Titánů (1981)

videl som to xkrat ale az teraz som zistil ze to nemam ohodnotene heh, k efektom sa nebudem vyjadrovat, je jasne ze dnes sa javia dost slabe, ale co je pre mna osobne dolezite je ze tento film zachytil kuzlo greckych baji a tak to ma byt :)

Piko a Kolumbus (1992)

cisto priemerna rozpravka, ale ked som bol maly tak som ju zboznoval, az na ten debilny koniec ten im trocha nevysiel

Králova řeč (2010)

britsky konzervativny ale za to velmi dobry film s prijemnou hudbou a s uz tolkokrat spominanými vyborny hercami, dufam ze Firth ma oscara v kapse, prial by som ho aj Rushovi ale Bale vo Fighterovi bol uzasny.... a uz aspon viem v com spociva kralovska dolezitost aj ked uz nemaju v podstate ziadnu pravomoc...

The Cake Eaters (2007)

vyborne vykony hercov na cele s uchvatnou kristen stewart, s citom a miernostou natocene, nic nebolo prehnane a vsetkeho bolo prave akurat tak dost, aby si tento film zasluzil vysoke hodnotenie

Frigo na mašině (1926)

prve stretnutie s busterom keatnom a musim priznat ze ma to dost sklamalo, styri znelky ktore mi po case liezli na nervy, gagov tiez poskrovne, hrat hral sice skvele ale nebavilo ma to moc a na Charlieho Chaplina alebo Laurela a Hardyho sa urcite nechyta aspon zatial, skusim pozriet este nieco ine od neho

Podivné dědictví (1972)

videl som to viac nez sto krat s bratom sme si to pustali skoro kazdy den po skole a stale sme sa smiali, vyborna komedia, jednotlive sceny poznam naspamat, a stale stale to mozem pozerat, vzdy sa zasmejem, jedna z detskych srdcoviek na ktoru sa nezabuda :)

Duše (2009)

tak toto bolo pekne desive....

The Yellow Handkerchief (2008)

podobne filmy maju u mna specialne miesto... vzdy ma pomalicky vtiahnu do deja, nechaju unasat prostredim a pribehom a ani sa nenazdama uz je koniec filmu po ktorom ostava vo mne hrejivy pocit a usmev na tvari

Božské děti (1997)

ukazka ako z malej zapletky urobit velky film..., neda sa inak ako 5* pre ktorych som bol rozhodnuty uz od sceny s bublinkami

Poslední pokušení Krista (1988)

uchuuu, uzasne, film som si vychutnal plnymi duskami aj napriek dlhej stopazi, ktora mi vobec nevadila, mam rad ked sa niekto hra s historiou co keby to bolo takto... a este v tak majstrovskom prevedeni ako to predviedol Scorsese