Krysy 2 (2004) (TV film) odpad!

Chudáci krysy. Tohodle se dočkat nemuseli.

Mosquito Man (2005) odpad!

Neuvěřitelně tupý a ubohý film. V Bontonlandu nyní prodávají originální DVD tohoto "veledíla" a na jeho oblu stojí, cituji (doufám že přesně) - "Nejhorší film jaký jste doposud viděli" ;-)myslím že to mluví samo za sebe. Jo a mimochodem je to tam napsaný hned 2x;-).

Prachy dělaj člověka (2006)

První český film za hodně dlouhou dobu, kterej mě dokázal pobavit. Ty slabší čtyři hvězdičky si to určitě zaslouží.

Saw 3 (2006)

Škoda, fakt škoda že se série odstartovaná skvělým prvním dílem dostala do fáze "ubohé vyvraždovačky". Pořád dost nechutný ale už ne tak zábavný jako jednička a i nakonec dvojka, která se po třetím dílu jeví jako dobré pokračování. Ale není všem dílům konec - už se točí (prej) díl 4 a to už má být plnohodnotný áčkový thriller. Navíc scénář prý píše Kaufman ( věčný svit..atd.) ;-).

Klik - život na dálkové ovládání (2006)

Zasmál sem se asi dvakrát ale to nic nemění na tom že to je (překvapivě) strašně zajímavej film. Navíc Sandler mi snad poprvý ukázal že je moc dobrej herec. Škoda jen že ke konci je film až moc zdlouhavej a taky ten konec byl předvídatelnej....ale co i tak dobrý.

Ajťáci (2006) (seriál)

Vynikající sitcom, který zatím neztrácí ani trochu na síle.

Experti (2006) odpad!

Shit! Českým komediím pro pubetáky by mělo odzvonit!

Hulk (2003)

Nemám rád zelenou:-). Dlouhé filmy mi nevadí ale musí mě v nich něco bavit. V případě Hulka tomu tak nebylo. Slabší 2 hvězdy.