Garfield 2 (2006) odpad!

Ach jo...Chápu že těm kteří komiks neznají by se to mohlo aspon trochu líbit, v nejhorším případě je film alespon nebude otravovat. Ti kteří znají a mají rádi komiksového Garfielda, budou asi mlátit hlavou o stůl. Film není vtipný a do horoucích pekel ho mimo jiné posílá i neskutečný český dabing! Řeči o tom že náš dabing je výborný jsou naprosto mylné - kdysi možná nyní už ne! Garfield jednoznačně zklamal, ale upřímě řečeno už se to dalo po jedničce čekat!

Happy Feet (2006)

Animace naprosto neuvěřitelná. Ale to je tak všechno. Jo a není to pro děti...prostě ne.

Troja (2004)

Já to prostě nemám rád. Nemám co víc bych napsal.

Immortal (2004)

Nesmírně zajímavé sci-fi, kterému ale moc neprospěl fakt že je z velké většiny dělané na PC. Efekty jsou z dnešního pohledu už poněkud zastaralé ale na druhou město a některé scenérie vypadají vcelku slušně a dějově i herecky se film drží v průměru.

Mrazík (1964)

Známá ruská pohádka, která někdy může i zpříjemnit vánoce.

Elektra (2005) odpad!

Ne, takhle ne, to proste nejde! Tenhle film je proste silenost a nezaslouzi si ani drobnou pochvalu. Kdyby aspon ta Garnerová byla hezká!

M*A*S*H (1972) (seriál)

Legendární a kultovní seriál, který je jedním z vrcholů americké seriálové tvorby.