Věc: Počátek (2011)

Toto, ale nie je remake, toto je dejový predchodca k prvému filmu. Ale podstatne horší. Prečo sa tvorcovia neriadili heslom "menej je viac"? Prečo museli toho votrelčieho netvora ukazovať v plnej "paráde" už od polovice filmu. Ach jaj :(

Tintinova dobrodružství (2011)

Skutočne príjemné a svieže dobrodružstvo. Animácia parádna, akcia strhujúca a nechtiac vtipný kapitán Haddock tomu len na kvalite pridáva ;) Už teraz sa teším na pokračovanie (resp. pokračovania)

Immortalitas (2012) odpad!

Podla mňa túto filmovú hlúposť nemožno porovnávať s firmou ASYLUM. A to preto, lebo ASYLUM natáča filmy už s plánom toho, že sa bude jednať o "bullshit". Ale tento film sa natáčal s plánom toho, že sa bude jednať o "vážny" snímok. Ale žial ani hviezda tak veľkého kanónu ako je Karol Csino, to nezachránila :D

Noc žraloka 3D (2011)

Jeden z filmov u ktorého je filmový plagát iba klamstvom, ktoré má nalákať divákov do kina. Plagát nám ponúka záber na obrie žraločie monšrum, ktoré sa, ale vo filme v podstate ani neukáže v plnej kráse. Film nám ponúka otrasnú animáciu, ktorá je v roku 2012 priam predpotopná. Film je iba v samom úvode takou fajnovou odpočinkovou záležitosťou, ale ako dej pokračuje ďalej, tak sa film začína stávať úplnou fantazmagóriou. Jednu hviezdu dávam len za celom fajn úvod a pekné zadočky heriečiek ;)

Legenda o sovích strážcích (2010)

Tento veľkolepý film je obdobná pastva pre oči ako Avatar. Animácia ďaleko za hranicou dokonalosti. Pri sledovaní prekrásnych do detailu prepracovaných sovičiek a prostredia som si uvedomila, že prečo takéto skvosty treba sledovať v HD (High Definiton). Je to nádhera!!! Jediné mínus je v trošku slabšom príbehu a preto dávam konečných 4*

Scott Pilgrim proti zbytku světa (2010) odpad!

Tento film je rovnaká blbosť ako Kick-Ass, alebo Spy Kids. Jediné pozitívum je Mary Elizabeth Winstead a Michael Cera. Inak otrasná zlátanina, ktorá mi okrem iného pripomenula Pokémonov.

Lovecká sezóna 3 (2010) odpad!

Neviem čo si tvorcovia od tohoto animáku sľubovali. Takmer každý vtip znie skôr trápne, než vtipne. Uškriekaný Elliot v českom dabingu znie vážne odpudzujúco (trhalo mi to uši). Animácia na úrovni rozprávok televízie Mini Max. Skutočne nechápem, ako je možne, že sa tento "podes", vôbec dostal na pulty DVD požičovien. ODPAD

Dopisy pro Julii (2010)

Nádhera, nádhera, nádhera, nádhera !!! Vďaka takýmto filmovým zážitkom MILUJEM filmy. Bože, ak tam hore si, tak ti úprimne ďakujem, že som si túto nádheru tak dokonale užila. Celých 105 minút je ako útek do raja, útek do krásna a útek do prekrásnej harmónie. Nádherné taliansko, nádherná sprievodná talianska hudba a jemnučké melódie. Ach, ono to je priam neopakovateľné. Ten záver na balkóne ala Rómeo a Júlia, bol usmievavý, slnečný, plný života a lásky. Celý tento film je plný lásky, je tak krásny akoby mal byť krásny reálny život. Ešte teraz keď toto píšem, tak v sebe cítim tú energiu, ktorú mi film ponúkol. Odporúčam každému, úúúúúúplne každému. 100% *****

Experiment (2010)

Toto je blbosť na kvadrát. Nielen, že sa jedná o film ktorý sa naprosto vymyká všetkému reálnemu, ale on úplne dehonestuje to, čím bol inšpirovaný. A to reálnym stanford experimentom z roku 1971. Aby bolo jasné: skutočný experiment sa konal na pôde univerzity. Profesor katedry psychológie zobral (dobrovólne) 21 študentov psychológie. 10 z nich bolo väzňov a 11 z nich bolo bacharov. V reále k žiadnemu krvavému násiliu nedošlo. Je pravda, že experiment bol predčasne ukončený, ale rozhodne nie za také stupídne zverstvá aké sú prezentované v tomto filme. Bože a to ako vo filme strážcovia chľascú alkohol akoby sa nechumelilo, veď to je naprosto absurdné. Ak sa má jednať a čistý a vedecky podložený behaviorálny experiment, tak alkohol tam nemá čo hľadať. Je to blud. Dávam jednu hviezdičku. Odpad som nedala lebo som videla aj horšie abnormity ako je toto.

Odpočítávání (2010)

Královská zábava. Samuel L. Jackson je jednoznačný kráľ celého snímku. Tú jeho zvrátenosť a sadickosť som mu verila v každej jeho mimike. Tento film je proste mňamka ;)