Oktoberfest (2006)

Tak jasně, pivísko. Nemůžeš podat výkon bez tréninku. Sem tam i komický scény, takže jednou koukatelný. "Směje se na mě, chtěl bych si s ním čistit zuby"

Babovřesky (2013)

prostě taková ta vesnice, kde vládnou báby. semtam nějaký vtip, ale to je tak všechno. Z mého pohledu to zachraňuje Ludva Hovorka, kterej má postavu přímo na něj dělanou, nebo si jí podle sebe upravil. Jinak ale herecký výkony nic moc , dost věcí co vyznělo trapně a zbytečnost na která bude stejně za rok, či dva na nově jako megafilm ZT.

Hrdina ulice (2010)

příběh o neúčinné legislativě a chlapci, který převezme trestání do svých rukou a sympatická policajtka - kariéristka to přejde. Zpracovaný tak, že sem mu fandil, i když z hlediska práva to je špatně, ale tak co.

Ztracená brána (2012) (seriál)

Super, za mě škoda, že to končí takovýmhle nadpřirozenem, ale jinak celej průběh jsem se bavil.

Raubíř Ralf (2012)

Velký překvapení, od začátku do konce bavendo, hlavně velmi netradiční, super nápad, skvělý vyústění.

Vratné lahve (2007)

Baví mě pořád víc a víc. Možná tím, že stárnu :D, Jedna z nejvtipnějších komedií co znám, navíc ještě postavená na muži, který rekapituluje svůj život a nechce se smířit s tím, že se přehoupává do poslední fáze.

Chuť znovu žít (2012)

Představivost - nejmocnější síla co má lidstvo k dispozici: řekni mi co nevidíš. Velmi příjemný povídání.