Nedodržený slib (2009)

Silný příběh. O lidech, kteří jsou přebíhaví a koukají hlavně na sebe. V té podezřívavé době možná nutnost, možná ne, to ať si posoudí každý sám. Líbily se mi zachycený momenty o kterých se jinde nemluví. Za všechny třeba zubař, který musel trhat rusákovi zdravej zub, aby si tam moh dát zlatej. Z fotbalu to nemá vůbec nic, jen chvilkama je vidět balon mezi běhajícíma klukama.

Auta 2 (2011)

Tak to mě přeparkuj. Nic co by vyloženě zklamalo, ale moje očekávání naplněný nebyly. Přesto dost suprovejch nápadů, kvůli kterejm stojí za zhlídnutí.

Traffic - Nadvláda gangů (2000)

Různé pohledy odlišných lidí na drogy v USA. Od výrobců přes dealery a policii až k politikům a dětem. Bohužel i u nás v ČR se drogy berou jako něco co je dobré vyzkoušet a některým to zachutná víc no. Já si ale odnáším (do daleké budoucnosti) hlavně dvě slova, který sou základ pro výchovu dětí a měli by se vštěpovat všem rodičům: chci naslouchat.

Nebezpečná rychlost (1994)

možná lehce přehnaný, ale tak přeci jen lepší, než kdyby to bylo o chytání ryb. Celej film bavendo, akce za akcí a prostě taková ta klasika, která neomrzí a je možný ji zhlídnout x krát.

Já, padouch 2 (2013)

Ve srovnání s jedničkou už to není takový, ale pořád velkej komickej počin, který stojí za to zkouknout.

Flákači (1995)

Řízkové no. Předtištěnej popis amerických teenagerů v době kdy nebyl fb a lidi si museli volat. Stejně hodně věcí, hlavně těch jak kluci myslej a co dělaj se dá převíst i do dnešní doby bez problémů :)

Dopisy pro Julii (2010)

Nejjasnější film co sem v poslední době viděl. Pramálo překvápek, stejně se na to dobře koukalo, hlavně kvůli Amandě Seyfried. Jinak nic moc říkající.

Pomsta mrtvého muže (2013)

♪ Zaz - Eblouie par la nuit. Naplánovaná pomsta, do který vleze slečna z protilehlého paneláku a hlavní hrdina se, jak už to bývá, do ní zamiluje. Poslední scéna ukazuje, že náš hrdina není pouze chytrým mládencem, ale potykal si i s Bondem a tak mu nedělá problém prostřílet se přes několik lidí ke své unesené milé. Teďka sem to přehnal. Dělalo mu to docela problém, ale tak nějakej ten granát to vyřešil. To bylo vcelku navíc, jinak sem se bavil.

Ďáblova lest (2009) (seriál)

Asi by to chtělo vidět víckrát, aby se dalo zkontrolovat, zda všechno do sebe zapadá, protože takhle mi to rozuzlení připadalo až moc hrr a ani sem si ho neužil. Jenže jinak to celý "stopování" vraha bylo super, nutilo to přemejšlet a já měl do poslední chvíle jinýho favorita.