Rock of Ages (2012)

Děj přitaženej za vlasy, ale o to tu nejde! ty pecky který hrajou celou dobu...♪♪

LOL (2012)

Mladá holka, problémy doma, zamilovaná, špatně zamilovaná, zamilovaná, špatně zamilovaná, ne nakonec dobře zamilovaná. Asi tak.

Avengers (2012)

Bavil sem se což byl účel, ale legolas ani jiná postava mě nesestřelili.

A.I. Umělá inteligence (2001)

?? LIDSKOST ?? IDEÁL ?? SEN ?? Zfilmovaný jeden z budoucích pokusů o vytvoření robota se srdíčkem.. Ač se mu poměrně dařilo vyvolávat emoce, tak já za ním stále viděl robota, což moh ale nemusel být záměr, což je a možná není podle řežie dobře, každopádně celkový dojem na mě je dobrý.

Poslední skaut (1991)

"Víš že si ten nejblbější člověk na světě Joe? - Proč? - No protože zachraňuješ život člověkovi, kterej ti zničil kariéru, abys pomstil chlapa kterej ti pichloval ženu."

Nadějný rok (2011)

:D, klasická chlapská posedlost..Příjemnej, i když střeštěnej film, oddechovka no.

Protektor (2009)

Super Marek Daniel, pro každého občana republiky blízké téma. Trvalo mi asi rok, než sem si protektora pustil, nikdy sem prostě neměl tu správnou náladu na film o protektorátu. Nakonec trošku paradoxně jedno slunečné odpoledne když sem měl asi dvojnásobný koleno a nemoh sem chodit protektor vyhrál. A k mému překvapení mě překvapil. Ukázka toho jak každý sebemenší čin mohl znamenat odchod do lágru.. Ta atmosféra-myslím že TOP.

Nowhere Boy (2009)

Asi jako každý génius byl i JL ovlivněn svým dětským prostředím. Nowhere Boy ukazuje jeho dvě "matky," jejich lásku k němu a přitom různé pohledy na jeho výchovu. Žádný extra snímek z toho ale nevznikl .