Motýlek (1973)

Dva cizí lidi, kteří se přes noc stanou kamarády na život a na smrt. Oba chytrý, ale trošku jiným způsobem. Oba tak trošku naivní, ale v jiných věcech. Ale nic kromě tý hrozně dlouhý samotky mi v hlavě neutkvělo.

Megamysl (2010)

"Nikdo neříkal že dělat hrdinu je doživotní job, ale přestat nemůžete., A zrodil se Musicman!, Ureportážuješ mě k smrti? " Dobro vždycky vyhraje :) . Pohádka o ufounovi který si myslí, že jeho posláním je být záporák...

Království nebeské (2005)

Kontroverzní film. Ačkoliv mě téměř celou dobu bavil, tak vlastně nevím proč. Každá bitva trvala asi tak třicet vteřin, z toho 25 tam byl O Bloom, který ač kovář, tak superhrdina. První den jeho výpravy když se bojovalo ještě nanečisto tedy ne, ale za ten jeden den udělal ohromný pokrok a nikdo ho nemůže zabít. Nakonec se z něj stane v Africe vysoce postavený muž, který vymyslí důmyslné obrané mechanismy a tak vlastně zachrání všechny lidi v Jeruzalému. Ale jak sem napsal na začátku, celou dobu sem to žral.

Mariňák (2005)

Válečný film ve kterém si hlavní postava ani jednou nevystřelí(kromě cvičiště). Vyprávění o životu mariňáků ve válce, jejich pocitech, vojenských pravidlech, zálibách, nudě, radosti z každé změny. Jak naznačila první věta, nevšední film, který jedný půlce diváků může ukázat jak vojáci trpí, té druhé zase jaká je to pro ně čest a že rádi bojují za svou zemi a za dobro které jim jejich země ukazuje. Já jako neameričan který je na pochybách jestli tyto války jsou přínosem či nikoliv v tom viděl oboje.

Metoda (2005)

Film ukázal jednu velkou pravdu, nejde ani tak o to co kdo umí, ale o to jak dokáže v daný okamžik líst do řitě personalistům / potopit ostatní. Líbí se mi téma, ovšem to je téměř všechno. Čekal bych větší zatáhnutí diváka do děje. Takle sem sice celou dobu moh přemýšlet o tom co je pravda a co si personalisti připravili jen na oko, ale působilo to na mě spíš jako dokument. A ten milenecký trojúhelník byl v podstatě taky úplně zbytečný.

Bláznivá střela 2 a 1/2: Vůně strachu (1991)

Kolik zvířat uteklo? - jéé vám to ale sekne - Je vám jasné že kvůli vám obsazují celé město uřvaní paviáni? - ale není to spíš chyba voličů? Volné pokračování jedničky, které je taky nabité hromadou vtipu.

Znovu a jinak (2011)

Frajerka která se uvěznila v představách 15letejch holek. Bohužel pro ni, ostatní již dospěli. Celý takový přitažený za uši, nic co by stálo za to vidět..

U-Turn (1997)

Tak nějak se to pořád zajímavě zamotávalo, klasický u turn. Na druhou stranu toho bylo tolik, že mě to už asi v půlce začalo unavovat. Hlavně mě štve že se do každýho druhýho filmu dává co nejvíc divnejch postav, který celej film prodlužujou a nic nepřinesou..

Tuláci (1979)

Amerika a gangy všude kam se podíváte. Dost nesmyslnejch částí, jako když kluci pronásledujou auto, který najednou zmizí a oni se ocitnou uprostřed nejděsivějšího gangu kačerů. Na druhou stranu, celý to působilo poměrně příjemně, takže taková horší oddychovka, na to že je ze 79, tak i celkem překvapení.

Street Dreams (2009)

Puberťák co nedělá nic jinýho než skate, kašle na školu, doma se hádá.. Dopředu jasný jak to skončí, zbytečný mi přišly části kdy se nejezdilo na skatu, a lidi se většinou hádali...Celý to bylo podtrženo frajerkou do který se hlavní postava zamiluje, jejíž cíl života bylo vozit mladšího bráchu po skateparcích.