Nepřítel státu (1998)

Na můj vkus až moc konspirací, přehnaná síla vládních organizací a moc vyhrocená domácnost. Na druhou stranu suprovej Will Smith, dobrej konec a akce od začátku až dokonce. Sečteno, podtrženo kvalitní zážitek, bez třešničky navrchu.

Láska nebeská (2003)

Prostě to nejlepší co se dá vidět na Vánoce. Prostě TOP.

To byl zítra flám (2010)

Návrat do minulosti, kde si tři muži začnou uvědomovat svoje teenagerovské skutky. Nic co by urazilo, ale ani nic co by se vrylo do paměti..

Určitě, možná (2008)

Tydle Vánoce jsem viděl podruhý a pořád sem nadšenej. Nejde o komedii, ale to kouzlo, které film doprovází je neobvyklý a krásný. Myslím, že je to způsobeno hlavně střihy do "současnosti," kde se malá holka piplá v každém podivném slově, což jistou komičnost filmu dává, ale ta je z mého pohledu až na hoodně vedlejší koleji.

Facebookoví šílenci (2011) (TV film)

Myslím, že filmů podobných tomuto vznikne mnoho, ale doufám, že jejich ztvárnění bude více vypovídající. Tu jsou pouze příběhy několika lidí, které jsou svým způsobem zajímavé, ale bez hlubší myšlenky. Sice nacpané do necelé hodiny, ale kdybych si o tom přečetl pětiminutový článek, výsledek by byl stejný - věděl bych, že se něco takového, jako např. že existují kluk a holka se stejným jménem, stalo...

Ctihodný občan (2009)

Jo,Jo. Od začátku do konce super. Konec pro mě překvapení jaký si tendle film určitě zasloužil a dělá z něj něco originálního, na druhou stranu, kdyby byl klasickej s happy endem, potenciál byl klidně na top něco ze všech filmů. Ale to je jenom kdyby, mě se to takhle líbí a tečka.

Bez kalhot (2012)

Film u kterýho mi bylo jedno jak dopadne, spíš sem se těšil až vyběhnou titulky. Na to, že sem slyšel z mnoha stran jaká je to bombice, tak s tím se ztotožnit nemůžu.

Co dál, Bene? (2012)

Komedie ne, ale pohodička, hezký písničky, hezký holky, sympatickej hlavní představitel,koukatelný.

Oko bere (2008)

film do pohody co neurazí. Pro ty kteří se jednou vidí ve světě JACKPOTŮ určitě kultovka.

Taxi (1998)

Zkouk sem všechny 4 zasebou a těžko hledat rozdíly mezi prvníma třema dílama. Celá série si dělá neuvěřitelnou pačuládu z policajtíků, čemuž se nedá nesmát. K tomu rychlý auta, pár hezkejch holek, záporák a je to na světě..