Znamení (2002)

Kultovka, ale po posledním zhlídnutí du už jenom na 3*. Jako máchni Merrille mi kazí celej dojem čím dál tím víc..

Tyranosaurus (2011)

Smutný, mělo působit na city jak sviň, ale bohužel u mě se takový emoce nedostavily.

Bang Bang Club (2010)

Film zajímavej, super téma, bavil mě. Osobně bych ale chtěl ještě vyzvednout tu myšlenku, která byla jen okrajově zmíněna, sice že média ovlivňujou mínění všech lidí. Což třeba dneska nesmírně koresponduje se Sýrií, o který hlásí každý médium něco jinýho..

Surfařka (2011)

trošku FRAJERKA. Sice nějaký to Thajsko(nejen) bylo poměrně ujetý a podle mě strašně přimalovaný, přesto určitě byl aspoň základ pravdivý a já mám pro filmy podle zkutečné události slabost.

Stud (2011)

bohužel mě to nechytlo na začátku, takže sem to zkoukával jen jedním okem. Ale do konce sem se poměrne vžil a za ten sem hodnocení zvedal..

Projekt X (2012)

jednoduchý, vtipný, dobrý holky.

Nestyda Louis C.K. (2007) (pořad)

americkej humor, no řekněme že mi přijdou lepší český standupy, i když ne všechny mají kvalitu a už asi vůbec tady není člověk kterej by si stoupl na hodinu na pódium a vyprávěl vtipy.

Jeff, který žije s mámou (2011)

HRDINA, nikdo by to do něj neřekl, ale podle mě je jedno jak se kdo chová v normálním životě, protože ve vypjatejch situacích funguje jenom "základní část moku." celkově ale příjemný, Jason Segel bombastickej, bohužel ale moc kýčovitý a třeba co se týče přeorientování maminy přehnaný.