Taková je Anglie (2006)

O tom jak mladí vzhlížej ke starším, jak menší vzhlížej k větším, jak slabí vzhlížej k silným, o tom jak je lehké vidět to co nám někdo dává před nos a o tom jak je těžké zbavit se těchto iluzí a najít si svojí pravdu která stojí za to. THIS IS ENGLAND.

Pomáhat a chránit (2011)

Brendan Gleeson je úplně nejlepší, žral sem od něj každý slovo, každý gesto. Parádní role, super výkon, zasazený do Irskýho prostředí, kam se chce dostat mafie...

Něco jako komedie (2010)

Máš ráda hudbu? - máš rád dýchání , Co si chtěl udělat s tím kolem? -s kolem? nic , já se chci zabít - utratili sme za něj dost peněz. Dost absurdní drama, který je ale hezky sladěný a popisuje život náctiletýho kluka, kterej má hodně otázek a bordel v hlavě, tak de na psychiatrii...

Půlnoc v Paříži (2011)

Táák, kluk kterej nechce aby mu něco uteklo když se zaváže. Dobře zpracovaný, puštěná fantazie tak jak to jen jde. Paříž v tom nejlepším světle.

Maska (1994)

Jedna z těch slabších rolí Jima Carreyho. Viděl sem už jako malej kluk, kdy mě to bavilo, ale dneska hvězdičku uberu.

Zamilovaní (2011)

Pro mě na jednu stranu nuda, na druhou stranu myšlenka a emoce jak sviň. Popis vztahu, který by v 99% případů ztroskotal v prvních měsících. Zde si ovšem dvě hlavní postavy stále udržují své city, i když nemají jistotu, že někdy budou spolu. Bohužel, já jim nevěřil, celé mi to přišlo kýčovité a nic neříkající.

Já, mé druhé já a Irena (2000)

Když sem si teďka čet ty komentáře tady, tak se docela divím. Blbost to jo, myšlenka to ne, ale humornost jednotlivých scén? tak učitě.

Rváči (2009)

Tak drama z vězení ok, ale s fotbalem/fanděním to má asi tak 0. Kdyby se to jmenovalo jinak, ještě lím kdyby to nenavazovalo na GSH, asi bych hodnotil líp, ale takovýdle pokračování si parádní jednička nezasloužila.

Hooligans (2005)

Tak sem to viděl znovu, den před tím než na Spartu přijel Baník, hrozně mě to nakoplo a tak sem šel. Ne, o tom že to sou kreténi, o tom netřeba dlouho mluvit, ale na druhou stranu, aspoň většina z nich nedělá do normálních lidí, kteří o to nestojí. Co se týče filmu, tak o tom taky netřeba dlouho mluvit.. Pecka.