Ocelová pěst (2011)

Real steel sfoukne podobný film Over the top do kapsy v každém momentě. Škoda úplného závěru, kde se Hugh Jackman dostane do pozice škemrajícího tatínka, což bych vynechal.

Pravidla moštárny (1999)

Povolit přitáhnout... tak na mě působí i pravidla moštárny - střídání těch lepších momentů s těma zdlouhavějšíma.

Podfu(c)k (2000)

Docela zmatek, kterej ale má šťávu i smysl pro humor. Kdybych se v tom líp vyznal a věděl kdo je kdo a kdo je s kým tak by to byla fantazie :) Pravděpodobně druhý zkouknutí bude lepší ..

Mardi Gras: Jarní prázdniny (2011)

+- nový prcičky, který se říděj heslem "ukaž kozy." Což není až tak hluboká myšlenka, ale dá se to no :)

Maratónec (1976)

Starým thrillerům nevěřím, zde jsem se příjemně splet ..

Jumanji (1995)

Prostě klasika mojí základky, kde jsme o todle filmu kecali tak půl roku... dnes už to pro mě ztrácí kouzlo, ovšem ty dávné rozbory nic nenahradí..

Drive (2011)

Gosling úplně nejhustější.. Bohužel chvílema jsem v něm spatřoval až moc Walkera z Texas Rangers, přesto silnej zážitek kterej zahřeje nejedno srdíčko a moh by proklouznout mezi TOPku roku 2011.. ♪ a real human being....... Tak druhý zhlédnutí a už nadšenej nejsem. Už tolik nemusím koukat na střihy bez dialogů, už mě tolik nebere domýšlet si co se asi stalo během celého dne, který trval 3 vteřiny i s pípáním budíku následující ráno. Přesto má pořád Goslinga, kterej pozvedává průměrnej film o hvězdičku výš.

50/50 (2011)

smutná komedie, při který se dá zažit snad každej pocit kterej člověk může vnímat... "Kuřba je práce, kdo by to měl rád "

Moneyball (2011)

Nevěřím tomudle filmu ani polovinu z toho co sem viděl. Film podle skutečné události si představuju jinak než, že vezmu nějaký "skandál" v pozitivním slova smyslu, vygooglim si o něm dva články a pak z toho vycházím celou dobu. Tak to na mě působilo. Přesto se nejedná o něco co by nebylo koukatelný a za sportovní téma hvězdička navíc ..

Suprhrdina (2008)

Když sem viděl poprví tak sem byl nadšenej, ale při druhém zíracím počinu už chybí překvapení a dosti scén již není vtipných.. 4* jen díky tomu skvělému prvnímu dojmu..