Obhájce (2011)

McConaughey si zahrál težkýho frajera, kterej mu sednul a udělal z filmu velmi zajímavých stodvacet minut..

Město (2010)

prostě zlodějíček a zmrd se srdíčkem a hlavně geniální předvídavostí.. občas až přehnané, ale přesto vynikající..

Kamarád taky rád (2011)

Jestli se mě zeptáte na hudbu při které v autě přepínám rádio.. Je to hop-hop a Justin... Do tohodle filmu sem ho prostě nejvíc nemusel.. Ale tady, si zahrál takovýho záprdka, kterej mu prostě sednul.. ve spojení v Milou Kunis.. palec nahoru... 2. kouknutí a pohodička, zapadá to do sebe, znova sem se bavil. Na Milu se dá dívat donekonečna.

Sbohem, baby (2007)

Luxus, jeden z mála filmů nad kterým musí každý přemejšlet, zda končí dobře, nebo špatně.. Zda je lepší pro dítě mít milující pěstounské rodiče, či milující mámu, která má více než viditelné mouchy.. Já bych se nechtěl takle rozhodovat..

Doktor od jezera hrochů (2010)

kdyby to nešlo po sportu v televizi a kdyby si mamka nepřivlastnila ovladač tak bych se nikdy na Doktora nepodíval, ale poměrně vydařený úvod a teplá deka mě nepustily pryč. (i když ty reklamy byly na pytel..) Co se filmu týče, myslím že klasická komedie, která kdyby byla natočená v zahraničí tak se lidi přetrhnou a označí ji za velmi podařenou, ovšem negativizmus vůči české tvorbě vyhrává :(

Cougars, Inc. (2011)

Hej cože ?! :D jako nemůžu říct že bych se nudil, ale na druhou stranu sem se doteď nedověděl, o co vlastně šlo.. I když v USA vlastně všechny vtipy co pobaví začíná: "Víš co řek Joe? ne tak poslouchej.." Bohužel toto není zrovna můj čaj o páté..

Babel (2006)

stejně jako amores perros a 21 gramů velmi propracovaný a vymyšlený film. Ovšem na mě ty seřazený střípky několika propletených příběhů tolik neplatěj. Třeba je na to zapotřebí kouknout víckrát, ale to moc reálně nevidím..

Americká krása (1999)

Pro mě docela zklamání. Všichni o tomto filmu megalomansky básní, ale pro mě tedy vybočuje z řady těch lepších pouze řečmi okolo, než samotným počinem..

Ženy sobě (2011)

Jako sorry ,ale tendle film přestřelil.. Ženský sou přece jemný, hodný, co uvařej a ukliděj. .Tendle film ale semnou nesouhlasí a ukazuje i druhou stranu, u které se určitě nikdo nemůže nudit, ale taky se k tomu nikdo nebude podruhý vracet..