Scott Pilgrim proti zbytku světa (2010)

film pro mamky, které přijdou k synáčkovi(WOWkař) a vidí na obrazovce skákat čísla. Pokud sou správně ujeté tak se jim to bude líbit. Pro mě spíš utrpení, do kterého ulítly dvě super hlášky.

Rudý úsvit (1984)

tak na to z jaký je to doby (technicky) a to že hlavní důvod natočení byla nenávist ke komunismu docela kvalita. Bohužel ty fantasy prvky to hrozně kazej.

Planina v ohni (2008)

než sem se dověděl jak je to propojený tak to trošku, ale tak správně trvalo. To prolínání bylo suprově udělaný no, jinak průměrný filmek ale.

Neporazitelný: Vykoupení (2010)

z tohodle už skoro seriálu jasně nejlepší díl, kterej naznačuje že ty mlátící "vopice" maj něco v hlavičce.

Muž v pokušení (2009)

Co z té transakce budeš mít ty? docela zajímavá představa života .. ale nejvíc mě zajímá kam se v tom posledním zaběru vydal.

Muž, který stoupl v ceně (1967)

tak sem si chtěl dáchnout u filmíku, ale asi sem tím zabil i všechen humor. Takže příště hodím jednoho do pravý a jednoho do levý aby proudila krev.

Kulový blesk (1978)

Pozor u druhé koleje.. ˇˇ trošku stálice ♥

Experiment (2010)

jojo, je to smutný. Lidi co dostanou moc sou svině a ty co svině nejsou tu moc ztratěj... I když tady to má opačný konec.

Dostaň ho tam (2010)

film na kterej sem už skoro byl v sále, ale nakonec se to zrušilo.. a sem rád že sem na to nešel do kina. Docela dost sem očekával, ale realita je jiná. Suchý humor, teda spíše urážlivý humor. No z toho už sem vyrost. Aspoň že ty nějaký písničky sou hratelný.