Papírový hrdina (2009)

Nejvíc uklidňující film který působí až do závěrečných minut uklidňujícím dojmem. Na druhou stranu ale nemá v sobě nic zásadního čím by oslovil diváka. Jedna z posledních scén kde se objeví oběšený chlapec změní poklidný film na film depresivního charakteru. A začne vyvolávat otázku typu.. : můžu vůbec někdy vstát když sem narazil tlamou na zem?

Parta hic (1976)

Parta Hic je pojem u každého človíčka v naší republice, a tak sem chtěl také zjistit co se za tím skrývá.. Bohužel sem ale poměrně tvrdě narazil. Tím nechci tvrdit že by se divák u filmu nudil, dost scén bylo vtipných, ale já naprosto poztrácím jakýkoliv děj. Přišlo mi to jako nějaká slátanina scének, které na mě nikterak vážně nezapůsobily a rozhodně neutkvěli v paměti....napodruhý už sem pochopil kalciovou bariéru, a ta česká povaha všude prezentovaná... super, i když lepší hodnocení by nešlo.

Zelená je tráva (2005)

z pohledu fotbalisty nejhorší film co sem kdy viděl. Ale kdybych zavřel obě oči a jen poslouchal, tak by to mohlo být o dost lepší. vtip tomuto filmu nechybí, ale bohužel mínusů se objevilo až příliš.

Proč jsem se jen ženil (2007)

=dospělácké problémy. hodně originální a dobře zpracovaný film. Mě po jeho zhlédnutí donutil docela přemejšlet o věcech kolem a docela sem si uvědomil jak je ten nevázanej život prima. A když už do chomoutu, tak si nejdřív ověřit že ta vyvolená má chytrou kámošku, která jí bude dodávat všelijaké testy aby si ta moje mohla dát dohromady pět a pět.

Roming (2007)

Film napsaný na triko Bolkovi. Ten dal filmu příjemnou tvář. Ale i bez něj by u mě film rozhodně uspěl.. na 110% vystihuje většinu názorů české společnosti na romi. Na druhou stranu si myslím, že je to opravdu jen vrchol ledovce, a takovýto extrém se už těžko někde objeví. Ale to je asi ten důvod proč sem se u toho pobavil.

Noc v Roxbury (1998)

Neskutečná blbůstka s mega tanečním hitem. Film u kterého není třeba přemýšlet, stačí jen zapnout a koukat se na ty ksichty které se vás snaží rozesmát.

Blood and Bone (2009)

Chodící Chuck Norris naklonovaný s Robinem Hoodem který pomáhá slabým a bezradným. U toho nezapomene nakopat několik tlustejch ošklivejch, a je z něho šampión.

My děti ze stanice Zoo (1981)

Film u kterého sem se nebál přesto sem se párkrát otáčel od obrazovky, protože ty scény byly nechutné a jestli mají vystrašit diváky a říct každému jaké jsou drogy svinstvo tak se jim to podařilo. Každý by si měl uvědomit že u drog naivní věta jednou a dost většinou nefunguje, a tak se od toho držet dál. Ale spíš si myslím že protidrogové filmy by se neměli dělat tak dlouhé, k tomu by mohla postačit třeba čtvrtina času a zapůsobilo by to podobně, ne li stejně.

(K)lamač srdcí (2010)

Pecka, film nabitej vtipnejma scénama, člověk se u tohoto rozhodně nemůže nudit. Po chvíli si zvykne i na francouzštinu, která kupodivu i film zpříjemní. A ten tanec? :D luxus. určitě zkouknu znova..

Pátý element (1997)

Brucovi Willisovi role nevyzpytatelného pohodáře nejvíc sedla. žral sem to a fandil mu od samého začátku. Jedinou věc sem nepochopil a to je to, že je tento film prezentován v prvé řadě jako sci-fi, ale režie věnovalo o dost více prostoru sbližování dvou hlavních hrdinů, takže se film jeví spíše jako romantika.