Samotáři (2000)

Na můj vkus až moc moc moc příběhů v jednom díle. Ne že by to bylo zamotaný, či nekoukatelný, ale na druhou stranu Samotáři ani nepřinášejí nic skvělého.

Přednosta (2003)

Poprvé v životě sem se vžil do situace být normální, ale přitom jiný. Žít ve světě, kde vzbuzuju pouze svým zevnějškem tolik pozornosti - buď kladný, ale stejně tak záporný musí bejt hrozně náročný. Samotný film rozhodně nezklamal. Vše se odvíjí v pohodičce a tak se ze Station agenta stává pohodový, odpočinkový filmek.

Prokletý klub (2009)

zajímavé, ale bohužel si myslím že na toto téma se mluví ažaž, a že tento film nepřináší nic nového. Je známou věcí že každý čutálista, trenér, ale i třeba učitel ve škole potřebuje ke své práci něco jinčího, něco co mu dodá sebevědomí a jistotu. To říká i tento snímek.

Hitch: Lék pro moderního muže (2005)

Pamatuju se jak sme koukali na tendle film s klukama a nejvíc sme nadávali Willovi S. jak to umí s holkama.. Vztahy sou pro hodně lidí problémem číslo 1 a tento film vám s nějakou rezervou dává návod. Nemyslím to tak že pokud ho zhlédnete tak bude na každým prstu aspoň jedna roštěnka. Spíše vám řekne že není vždy dobré vyndavat všechny karty na stůl, ale radši si pošetřit nějaký další v rukávu pro novou hru.

V dobré společnosti (2004)

Souboj generací je možná trochu clišé, ale je tu a bude tu pořád. Tato komedie ho ztvárňuje velmi příjemně a to je myslím hlavně zásluha herců, kteří byli buď marťansky kvalitní, nebo jim ty role prost padly. Já myslím že pro každého herce je největší pohoda když může hrát něco kde se nemusí přetvářet a to je přesně tento případ. Opravdu mi to přišlo velmi reálné a řek bych že pro film na toto, či podobné téma už není místo.

Milý Johne (2010)

Láska a válka to je trochu kombinace. Ale nesmí se to přehánět. Bohužel po prvních 10 minutách znáte průběh toho zbytku. Jediný velký plus vidím v tom že na konci není happy end jak to normálně u takovýchto typů bývá.

5 posledních lásek (2009)

Todle má něco do sebe. I když teda nevěřím na nějakou vyšší moc která vše ovládá, což je jeden z kamenů tohoto filmu, tak mě to zaujalo. Hlavní bylo zpracování pomocí zábavního parku a všechna ta přirovnání-atrakce?... to muselo trvat strašně času než se to vymyslelo. Rozhodně doporučuju o filmu popřemýšlet, protože minimálně já sem v něm našel nějakou hlubší myšlenku a myslím že těch možností jak toto pochopit je ještě víc.

Román pro ženy (2004)

Komedie/romantický? z 30% možná. Vtip v tomto filmu rozhodně nehledejte. Tedy pokud se nesmějete žertům alá Novoty. Romantický občas ano, ale kdybych si chtěl vybrat nějakou slaďárnu tak to nebude RPŽ. Co mě na tomto filmu ale nejvíce zklamalo byla slepota režiséra/scénáristy a já nevím kdo všechno se na budování filmu ještě podílí. Kdyby se na tento snímek podívali trošku s odstupem tak by ho asi nikdy nepublikovali, pokud tedy nechtěli točit nějakou českou esmeraldu. To však doufám že tak nízko ještě nejsme.

Superbad (2007)

Na můj vkus až moc ulítlá teen. komedie. Na druhou stranu velmi trefně vystihuje ty věci které sem před pár lety, možná dny, možná i ty které řeším do teď. Zhlédnutí potěší ale není to jeden z těch filmů který bych doporučoval na potkání.

V jako Vendeta (2005)

Velmi působivý příběh který poukazuje na to jak jsou obyčejní obyvatelé manipulovatelní a na sílu jednotlivce - hrdiny, kterému stačí zaujmout dav a poté je z něj nový vůdce. Nejvíc mě ale dostala scéna s Natali P. když se "přestala bát" smrti. Dá se říct že se mi na filmu líbilo úplně vše, ale přesto mu něco chybělo ani nevím co, ale prostě po tom co jsem se zvedl ze židle to ve mě nezanechalo takový ten pocit extáze - JO to byla PECKA.