Vzpomínka na Titány (2000)

Myslím že dnešní doba přináší i novou vlnu rasismu.. O tom jsou i 2/3 týdle vypalovačky.. Teda vlastně je to spíš o něčem jiném.. o předsudcích. Když je bílejm vštěpováno jaký sou černoši opice a na druhou stranu černejm jsou o bílejch vykládány jiný bláboly. . Ty se rozplynou jedině tehdy když se obě dvě strany poznají. .Jediným řešením je prostě informovanost, diskuze i o "nepříjemných" věcech.. ovšem vždy u toho musí být obě strany..

Proč? (1987)

Ták. . V davu se ztrácí jedinec a vzniká anonymní prostředí - tak o tom tento film je.

Princ a pruďas (2011)

Ať si někdo říká že sprostej humor je špatnej humor, či něco podobnýho.. Já taky patřím spíše k těm, kteří mají radši "dospělácký vtipy". . Ale toto dámy a pánové byla prdel..

Všemocný (2011)

Nápad super.. a podle toho vypadá i úvod filmu. Po první půlhodince sem docela věřil že sem našel Forresta v 21. století. Druhá půlka ale bohužel nepřináší hluboký zážitek a o konci nemá cenu ani něco psát. .bohužel.

Příležitost dělá zloděje (2010)

film jako takový nemůže zaujmout nikoho.. Jediný pozitivum je postava kterou ztvárňuje Keanu.. blbeček co se musí zalíbit každýmu. .

Desert Son (2009)

Trošku moc pohádka, která se chtěla tvářit jako hrozný drámo. Existujou stovky lepších filmíků, kde se hlavní hrdina dostává na pokraj vší představivosti...

Bony a klid (1987)

I takle to mohlo dřív vypadat...dobrý filmek pro "dnešní" generaci.

Útěk do divočiny (2007)

V něčem má pravdu ten kluk a nejvíc mi ho bylo líto. Hlavně ale chápu ten pocit utýct a bejt chvíli sám, ale i on nakonec pochopil že sám nenajde uspokojení.

Světáci (1969)

Bomba .. "Marie Curie" :D