Footloose: Tanec zakázán (2011)

Taková ta klasika s hodným cizincem, krásnou Julianne Hough a jejích zlým ex. Tady doplněný o tanec. Celý to působilo směšně, ale příjemně. Žádnej trhák, ale kvalitní odpočinkovka určitě.

Elitní jednotka (2007)

Rio, korupce jak sviň, přesto se najdou dva típci kteří mají hlavu plnou ideálů o fungující společnosti, kterou chtějí vybudovat pomocí spešl jednotky BOPO. Děj se točí kolem několika postav a jejich okolí, což natahuje film, ale dá se to skousnout... takže akčňák s myšlenkou.

Drž hubu! (2003)

Mám hrozně rád koně a ty máš oči jako kůň. Celou dobu jedna perla za druhou. Myslím že tadle "klasika" nikdy neomrzí.

Dokonalý trik (2006)

jiný film než všechny ostatní, ale v čem to je těžké říct. Prostě ta atmosféra je sama o sobě zajímavá. Na můj vkus celkově delší než by se hodilo, ovšem to neznamená že by některé pasáže byly nudné. Konec překvapivý, ale přesně takový jaký má být.

Děkujeme, že kouříte (2005)

Erhardt von Grupten Mundt - vztah mezi nikotinem a rakovinou plic zkoumal 30 let a neprokázal ho - je to génius. viděl sem 3x, pokaždý super.

Musíme si promluvit o Kevinovi (2011)

Moc se s tímto nestotožňuju, vytváří dojem že některý děti se prostě špatně roděj. To jako člověk kterej pracuje s mládeží můžu vyloučit. Nebo spíše lépe... nepoznal jsem jediný dítě který by se zásadně lišilo od rodičů. Netvrdím tedy že rodina je 100 % jedince, ovšem utváření hodnot a směřování vývoje je 100 % na rodině.

Warrior (2011)

EMOCE, dva bráchové co spolu vyrůstaj, potom se na sebe nemůžou podívat, nejlepší vyvrcholení, kdo u konce s ♪ The National - About today, nebulí tak je přinejmenším zvláštní. Moc silnej zážitek...

Útěk z Colditzu (2005) (TV film)

Dlouhý, zajímavý, nevím že bych se někdy nudil. První část určitě lepší nežli ta druhá, do který sem vkládal velký očekávání, a i když nepřišlo nějaké skvělé rozuzlení, dopadlo to tak jak to dopadnout mělo. Klasický 4 :)

Tajemství pyramid (2011)

Jako todle téma chytne každýho kdo ještě nemá v malíčku srovnaný dění o světě a hledá vlastně vůbec nějaký smysl života. Zde jsou odpovědi na hodně otázek který si pokládá snad každý, ale bohužel jsou vykládány stylem: tak to je, my máme pravdu - ty poslouchej.