Revizoři (2003)

+ za usazení, + za originalitu. Jinak sem se nic nedověděl, ani na mě film nijak nezapůsobil, tím spíš že by zanechal něco na co bych si někdy vzpomněl.

Croodsovi (2013)

Originální usazení příběhu, dějově jednoduší, emočně nic moc, ale má to spád i myšlenku.

Univerzita pro příšerky (2013)

Luxus jak se to vyvíjelo podle jedničky. Celkově vtipný, slušný, pro děti ideální :)

Sladký život kurev (2011)

Moc se mi to jako dokument nelíbilo. Přesto 4 hvězdy, především za to, že se někdo do takovédleho projektu pustil. Myslím si že realita je zde natočená a super ještě je, že je obsaženo více pohledů na nejstarší profesi. Nejhorší je, že bych se nedivil, kdyby se v Evropě odehrávaly podobný hrůzy. Na druhou stranu sem rád, že se s tím nesetkávám a žiju v bublině, který se takovýhle téma vyhýbá, i když mi je jasný, že to působí sobecky. Na druhou stranu se necejtím tak vyspělej abych s tím moh něco dělat.

Jako malí kluci (2013)

Jako pecka. Celkem vážný téma, ale probodaný tolika vtipnejma scénkama, že bych se nedivil, kdyby se z tohodle stala po nějaký době kultovka. Bohužel sem viděl jen CZ dabing, kterej mi přišel párkrát špatně namluvenej, ale na druhou stranu ty slova dávaly smysl.

Jak vytrhnout velrybě stoličku (1977) (TV film)

Pohodička, hrál jsem z toho scénku s Lubošem a jeho testování sněhu, velká sranda. Super ale je, že celej film má nápad, dobré herce, vtip, Tomáše Holého. Viděl sem rozhovor s Marii Poledňákovou, neskutečný jakej to byl frajer.