ACAB: Všichni policajti jsou parchanti (2012)

Bavilo mě to, docela i téma který řešímě u pivka(myslím ACAB, protože jinak tam toho bylo nakousnutýho opravdu mrtě), akce, zvrat... Ale co si z toho mám dopr odnýst? Z vedlejšího příběju že politika v Itálii stojí za hovno, ale názor na Italský policajty? Asi jsou popisováni ve většině kladně. Já jsem určitě zastáncem toho, aby nemuseli čekat na povel shora a když jim někdo dá první bombu tak mu to vrátili dvojnásob protože jinak se nepoučí. Ale chci mít jistotu, že když se vylejem ve více lidech a budem při pochodování řvát pod okny paneláku, tak že nás za těch pár probuzenejch chudáků nebude nikdo šacovat, či nedej bože mlátit, jen proto že můžou a chtěj. Na agresi agresí, na opilce (h)la(h)vinkou.

Most do země Terabithia (2007)

Tak sem to viděl potřetí. Nejdřív sem si říkal, že si to zapnu jen jako pozadí k FMku, ale asi po patnácti minutách sem ho musel minimalizovat, protože tendle děj mě baví. Čím dál tím víc bych chtěl aby Lesli neumřela, ale na druhou stranu se mi to do toho děje tak moc nehodí, že bez toho by to byl největší průměrák. Asi nepochopitelnén vyjádření, ale ti co již viděli možná chápou. "píp, píp, píp. Víš co to je?, můj detektor na kretény."

Práskač (2013)

hele emoce, napětí, fandění.

Tady hlídám já (2012)

Pes?, ok. Mluvící pes?, ok. Ale tak kladně/záporně vyostřené postavy? Nic moc. Příběh také podprůměr.

Velký sen (2011)

Ne čistých pět, ale je to FOTBÁLEK. Věčná škoda, že dnešní instituce nedokáží nabudit atmosféru, která je při hře ve filmu a dnes ji je možné vídat pouze na plácku, kde si děti hru řídí sami. Celkově težko uvěřitelný příběh, ale jaká vášeň neměla těžké začátky ?

Zpátky ve hře (2012)

Od začátku nalajnovaný film, ve kterém není moment ze kterého bych byl vedle. Přesto se mi děj líbí, takový na pohodičku před spaním.

jOBS (2013)

Sem rád, že to neukazovalo jenom klaďase Steva. Druhý plus, že to nešlo do odbornosti a tak se na to může podívat každý. Celkově ale obsah takový nijaký. Možná je to úloha dokumentů, ale myslím si, že Steve si zasloužil aby se o něm natočil dokument jinak, než tak, jak ho dělá svět okolo.