Hlasy (2014)

Nechápu, co na tom ostatní vidí. Příběh o psychicky nemocným típkovi, kterej je výborně zahranej, ale jinak hromada shitu, která se na diváka od začátku valí. Ještě ty holky tam jsou pěkný :)

Mlčení jehňátek (1991)

Atmosféra filmu neskutečná, od začátku je tam pocit něčeho výjimečného. Možná, že to je tím, co film předchází, ale takovéhle pocity musí každý milovat. Zklamalo mě ale rozluštětí zločinu, ve kterém já prostě nevidím důkaz pro to, že ten típek je Buffalo Bill.

Diktátor (2012)

"Megan, Megan, a teď máš herpes." Ulítlej film, bohužel s míň humorem, než jsem čekal. Ne že bych se nesmál, ale rozhodně mě na konci nebolelo břicho. Prostě pár fajn hlášek, pár fajn scén, jenže nic, co vstoupí do historie vtipnosti.

Kluci nepláčou (1999)

Napoprvý pecka, strašnej životní příběh, šok. 5* Napodruhý už o dost horší. Tím, že jsem věděl, co bude následovat mě nic nepřekvapovalo, nedokázal sem se do filmu ponořit. Neužil jsem si to. 3*

42 (2013)

Realistický, zajímavé tématem(rasismus, sport, velká touha změnit svět k lepšímu), ale zpracování stojí za prd.

Láska na vlásku (2014)

I když pominu faktický chyby, které bych jako dítě taky přešel, tak stejně slabý průměr. Pohádka ve mě nevyvolala žádný emoce, spíš jsem to jen odseděl, protože nerad vypínám něco v průběhu. A ještě Celeste, tý to teda neslušelo, když se mračila, ale potom..miluju. Líbí se mi taky takové to druhé poslání pohádky. První, že dobro vyhraje je jasný a všude, ale druhý, který vidím já: můžeš být kým chceš, když pro to něco uděláš..to je famfárový.

Mysli jako on (2012)

První půlhodina mizérie..ztrácel sem se v postavách, do toho ještě nějaké další pojmenování každé z nich..Postupem času jsem pronik a byla to klasika, do zábavy však daleko.

Zmizelá (2014)

Nadprůměrný film, který mě donutil k více než dvouhodinové koncentraci. Žádná část se mi nezdála nudná, či bezvýznamná natolik, abych třeba zkontroloval mobil...Ale ten konec mi neseděl. Nevím jestli je to národností, dobou, nebo mojí osobností, ale doprkýnka...bejt ve špatným vztahu jen proto, aby si ostatní nemysleli, že jsem, hezky řečeno, zlej ? S tím se neztotožním. Napadá mě souvislost s facebooky a jinými sociálními sítěmi, kde dáváme také pouze to hezké, ať si všichni myslí, jak super osobnosti jsme, jenže tady to Nick(Ben Affleck) už ani nemohl ovládat.

Sám doma (1990)

"jestli ti to pomůže, já doma zapomněl brýle na čtení" "Gus Polinsky, král polky na stredozápadě" Vánoční klasa se vším všudy.