Klub sráčů (2000) odpad!

DJ Bulva. "takhle se to dostane rychlejc do krve" To je asi všechno co o tomhle napsat jde.

Dobrý ročník (2006)

Pohodovej filmeček, kterej se dotýká vinařského prostředí, což je na tom nejhezčí. Jinak průměr.

Gravitace (2013)

Super film, který ale zůstane zapomenut, neboť jej táhnou především efekty. Příběh ač emocionálně na výši, tak příliš neoslovil.

Sněžný drak (2013) (TV film) odpad!

promrhaná hodina a půl.

Velký draft (2014)

těžký půlden manažera, kterému se mění osud z minuty na minutu, přičemž nerozhodují výsledky ale všeobecné mínění o průběhu budoucí sezony. I když o tom film vůbec není, tak já v něm viděl pouze šikanu ze strany medii, nic víc mi nepřinesl.

Vlk z Wall Street (2013)

Zajívavý, dlouhý jak páteční šichta, celkově zklamání. Po tom co se všude psalo, říkalo, tak prostě očekávání bylo na nejvyšší úrovni. Bohužel zůstalo nenaplněný.

Lásky mezi kapkami deště (1979)

Super příběhy, super zahraný, lehce delší, ale hlavně to působí realisticky a díky tomu to má kouzlo toho co nějakým způsobem mohl zažívat každý.

Ali G Indahouse - Film (2002)

Ve svém věku jsem to strašně žral. Dneska už jen oddychovka, když mě nanepadne nic jinýho a chci si připomenout pořádnýho politika.

Hunger Games: Vražedná pomsta (2013)

Nejistota. To je to co provází celý film, ve kterém se může každý záběr všechno změnit. Navázání na jedničku je přesný, nakopak konec mi připadá nic moc, to proto aby lákal na další pokračování, které je potřeba shlédnout, protože teďka to končí v půlce s hromadou otevřených otázek.