Der Gorilla von Soho (1968)

Nie zlé, ale ani extra dobré. Tapperta mám zafixovaného ako Derricka, takže tu mi to nesedelo. Ale inak pohodovka. Štipku prekombinované. Sir Arthur trochu trápny.

Blackaria (2010)

A čo ja viem. Príliš sa mi nepáči miešať erotiku do hororov, ale budiš. Prelínanie vízií a pravdy, to už bolo aj inde. Efekty však mali svoju kvalitu, taká priemerná hororová chuťovka.

Znamení trojúhelníku (1966)

Najprv som si hovoril, kde som videl tento ksicht. Aha a už som si spomenul Old Surehand. Až som sa zľakol lebo winetuovky priam neznášam. Ale tu herec zapadol v pohode. Dej trochu pritiahnutý za vlasy, ale inak dobré, veľmi dobré.

Il Marito perfetto (2011)

Film mal dva mínusy. Bol pomerne krátky a obaja hlavní predstavitelia boli nesympatickí. Kladom je dobrá dynamika, zaujímavá zápletka, záverečný zvrat filmu tiež neublížil.

Scooby-Doo (2002)

Skúbydúbydú. Super dielko, super herci, super triky, ani chvíľku som sa nenudil

Tajemný ostrov (2008)

Slušne podané scifi, ale trochu bez chuti. Hlavného hrdinu kopnúť niekam. Totálne nesympatický zjav. A vlastne celý herecký ansámbl mi tu akosi nesadol.

Nesvatý (2010)

Dať viac ako jednu hvieždičku by bolo priveľa. Plytké, nezáživné, nedomyslené, slabá animácia, nesympatickí herci.

Im Banne des Unheimlichen (1968)

Totálna pohodovka, musím povedať, že som bol touto wallaceovkou doslova potešený. Vtipné, na svoju dobu isto "hororové", dobrý výber hercov, dejová linka bez nejakých výkyvov či nelogičností. Až som chcel dať za päť.

Klid noci (1982)

Priam klasika "hororového" žánru. Horor to síce priznajme si nie je, ale film má svoju atmosféru, dobrých protagonistov, dej nemá slabé miesta. Svojho času som bol na tom v kine a teraz po rokoch som si to pozrel opäť. A neľutoval som.