Něha (2009)

Koukal jsem na hodnocení a říkal si, že to zas bude nějakej podceněnej film. Jo hovno, je přeceněnej.

Looper: Nájemný zabiják (2012)

Zajímavé, napínavé, chytré, sympatické, hrubé. Originální. Pro mě sice ne na plnej počet kreutzů, přesto vynikající.

Země bez zákona (2012)

Řekl bych hlavně, že to byla etuda na Pearcova zmrda a byla skutečně povedená. Guy tady byl fakt zasranej gay, prostě se mu v této roli vedlo dokonale. Celkově poutavej a svižnej děj a Jessica Chastain, krásná paní. Krom toho dle mě divnýho konce a nejmladšího bratra blba super.

Nespoutaný Django (2012)

Výborný, možná trochu dlouhý, ale stejně výborný. Vtipný a drsný, prostě Tarantino v super formě. Jo a od teď nemám rád Samuela Jacksóna - to byl fakt strašlivej neřád...

Černobylské deníky (2012)

Tohle bylo slabý jak čaj. Prvních několik desítek minut to bylo dosti nudné a nezáživné, asi aby se to pak mohlo rozjet. To bohužel nepřišlo a musel jsem přetrpět dalších několik nekonečných desítek minut bídy. Nebylo čeho se bát a když už se něco objevilo, tak to nebylo vidět, no když už to vidět bylo, tak to bylo tak ubohý, že to snad ani nemůže někdo myslet vážně. Prostě a jednoduše blbost.

Atlas mraků (2012)

Tak to jsem absolutně nepochopil a hlavně jsem se nudil jak Klaus na prvním stupni. Dal bych odpad, ale přeci jenom - hejbalo se to a bylo to barevný. Netušim proč se točej takovýhle scénáristický masturbace, ale když na to maj chlapi VVachovvští prachy....... Dle mě slátanina nejvyššího kalibru. No ale proti gustu žádne tadyten, dišputát. Pokud je někdo předělanej chlap tak se mu to asi líbit může.

Insidious (2010)

Tyhle filmy mám prostě rád, taky moc dobře vim, že nejlepší atmosféra na zkouknutí hororu je být doma sám a hlavně v noci. Když je všude tma a občas něco kolem zapraská, nádhera, atmoška k totálnímu zesrání. A že u tohohle jsem se teda fakt málem zahnojil. Pro mě to na 100% splnilo účel tohoto druhu filmu, proto musim dát plnej počet hvězd. A nejen že je zde nastolen výborný stupeň hororovosti , ten totiž ne vždy stačí, někdy se postavy chovaj jako trotlové a vůbec nedává smysl, že i když se bojej, tak někam bezmyšlenkovitě lezou a pro smrt zděšením si jdou. Tady se chovaj reálně, rozsvítěj když je něco vyděsí, zůstávaj spolu apod. Bestie tu útočej i za dne, což taky moc často nebejvá, no prostě paráda. V neposlední řadě je třeba taky zmínit promakanej příběh, na horor hodně komplexní , ale snadno pochopitelnej. Pro mě zábava na plno.

Hobit: Neočekávaná cesta (2012)

Trapný dávat takhe vyšperkovanýmu filmu jen tři hvězdy, je to fakt ostuda, stálo to tolik peněz, takový množství. Navíc je to tak rozumně dlouhý, vždyť právě kvůli těmto dlouhohrajícím deskám dělaj do kin tak měkce usínací kanapátka. Pěkně pauzička, vysypat kapsy za žrádlo v kýbli tvaru Pytlíkova bágliku nebo něco na ten způsob a zpátky do svýho ďůlku. Konec je začátek ještě mnohem většího a tím i úžasnějšího alotria a my odcházíme šťastni čekajíc na to, jak to s těmi milými brachy dopadne. Pak se deska otočí na druhou stranu a jede se dál. Ach jo, je to hrozná nuda, musim říct, že mě Hobbit skoro vůbec nebavil, ale určitě se v něm najdou i světlý momeny, třeba zaječí spřežení, to je fakt bomba.

Skyfall (2012)

Tohle prostě neni Bond, ještě mi tam chybí místo Craiga LaBeuf...... Vono je jako celkem dobrý, že jsou dneska filmy natáčený realisticky, tak jak by to asi mohlo, když to klapne, bejt. Ale Bond je přeci kurva o něčem jinym, tam má zůstat namachrovanej a hlavně nezničitelnej agent, co přes hubu dostane jen od ženský, páč má nějaký svoje zásady nebo co. Mě to příjde jako tuctová nuda a když vezmu jakej kolem toho byl humbuk! Já chci zpátky tamtoho Jamese, toho co byl před tim!!! Ale Bardem jako polorozleptanej blondýn byl rozhodně dobrej lump, to se muší nechat.

Nic nás nerozdělí (2012)

Velmi pěkně popsaný zkurveně těžký zážitky jedné rodiny a několika na oceán přihlížejících. Samozřejmě, je to příšernej doják a brečet se mi chtělo snad víc než při hymně v podání Karla, ale to nic, byly tam taky i dost krutý scény, který ten patos převážily, ta na konci je opravdu otřesná avšak neskutečně povedená. Je fakt, že ta paní v hlavní roli byla opravdu vynikající, co dodat? Celkově povedenej filmek ve kterym ale chyběl Nico Cage, to by byla ta pátá hvězda.