Nikdy to nevzdávej (2008)

Tož klišé film jak prase, nevadí, jsou tam mladí a krásní herci a ještě hezčí herečky. Je to totiž pro teenegři a proto to film vyžaduje. No ale rozhodně se to dá dokoukat a to si myslim, že je u tohodlenc filmu zásadní faktor.

Všemocný (2011)

Po druhé a hlavně po delší době viděti = na chuť Všemocnému přijíti. Jinak teda fakt dobrej thriller co stojí za to.

Temné stíny (2012)

Trochu jsem se zasmál, ale nějakej bránicotrh to nebyl. Burtonovsky barevná scéna se mi líbila. Depp a ostatní byli vynikající. Moc mě to nebavilo. Proto jen tři.

Prometheus (2012)

Vynikajícně a hlavně nepřehnaně efektovej a kurva záživnej filmek. Parádní začátek, trohu podivnější zápletka (nějak to vymyslet museli, co se dá dělat) a famózní konec s otevřenou pointou. Myslim, že to rozhodně Vetřelce jako legendu nijak nenarušilo a dalo to jen prostor pro více otázek a možnejch odpovědí. Mě se to prostě líbilo a ne jen pro to, že v tom byly vidět prachy, ale hlavně že ty prachy využili dobře. Jo a nejlepší byl roboněmec, ten neměl chybu.

Dokonalý únik (2009)

Čekal jsem daleko větší blbost než to ve skutečnosti je. Začátek byl sice trochu zdlouhavější a možná i trochu nudný, ale lucifer to vem, pozdějc se to rozjelo celkem solidně a díky nádhernému prostředí Havajskejch ostrovů a taky díky dobrejm hercům to prostě koukatelný bylo. Je to zase ten film u kterýho když příjde rozuzlení, nesmíte moc přemejšlet o tom, co se dělo před tím. Prostě vypnout mozek a nechat se unášet na vlnách scénáristových nápadů a i když můžou bejt stokrát blbý, tak pokud to do sebe jakoby zapadá, nic neřešit.

Brubaker (1980)

Viděl jsem to až v roce 2012, ještě k tomu v televizi, takže samá reklama. Dávali to pozdě, hajzlové, byl jsem už ospalej jak malej harant, ale stejně to nešlo nedokoukat. Výborný drama, fakt dobrý.

Iron Sky (2012)

Pro mě strašný zklamání. Úvod skvělej, těch prvních patnáct dvacet minut vypadalo na dobře se rozjíždějící film, ale to co přišlo poté byl děs a běs. Nepovedená a hlavně totálně trapná taškařice vydávájící se za satiru, ale byl to spíš festival marnosti. Mě se to teda nelíbilo a měl jsem co dělat abych to dal do konce.

Muži v černém 3 (2012)

Na jedničku to rozhodně nemá, to se nedá svítit, ale zkouknout se to dalo. Pár slušnejch vtipů a vynikající Brolin, kterej jako by Tommymu Lee z prdele vypadl. Tohle se fakt povedlo, Brolin jako mladej Jones :-) Jiná možnost než angažovat mladšího herce kterej by K ztvárnil nebyla, protože tolik makeupu by asi Tommy Lee na xichtě neunesl. Za vidění to asi stojí.

Jsem číslo čtyři (2011)

Šílená hovadina, nudná romantická kanálie. Ty vole!!! To bylo jak Smallville, ale ještě o trochu tupější. Tfuj!

Diktátor (2012)

Plně klasickej Cohen a jeho filmová masturbace. Chvíle výborného recestického humoru střídají chvíle humoru fekálního a chvíle trapnosti. Po Brunovi rozhodně lepší alter ego, můj šálek kávy/čaje/rumu to ale není. To jako furt zkouší překonat Borata? Vyjde mu to? V pár kusech to ještě asi zkoušet bude..... Jo a Faris je tu na facku přes xicht.