Warrior (2011)

Pro mě možná nejlepší film který jsem kdy viděl. Neskutečně silné.

Přes přísný zákaz dotýká se sněhu (2005) (divadelní záznam)

Naprosto vynikající hra, kterou bych doporučil všem, kteří se chtějí královsky pobavit. Myslím, že nikdo nebude času ztráveného u této komedie litovat.

Tucker & Dale vs. Zlo (2010)

Tenhle film je výbornej od začátku, ovšem ne do konce. Minimálně do půlky jsem se královsky bavil, některé scény byly skutečně k popukání, ale ke konci tvůrcům nejspíš došel dech a úplnej konec byl úplně úplná píčovina která už mě nebavila. Jinak bych to klíďo doporučil.

Apollo 18 (2011)

Tak musím říct, že jsem čekal zpracování tohoto filmu daleko horší, ale jsem mile překvapen tím, jak zábavné to po celou dobu bylo. Na to, že to celé stálo asi tak 750 korun to fuckt nemá chybu. Super.

Tři dny ke svobodě (2010)

Moc se mi to líbilo, dokonalá rodina, milující manžel, žena v řiti, manžel na prášky, srdceryvná scéna střídá akční. Moc pěkný pokoukání, sice bylo tak nějak jasný co se bude dít, ale stejně super. Nejlepší asi Crowe. Čau.

Cizinec (2010)

Dle mě celkem povedená taškařice s krásnou Angelinou a charismatickym Deppem, nebejt jich, tak dám určitě míň, protože zas tak super to nebylo, ale oni dva to rozhodně zachraňujou. Takže 50% je adekvátní.

Pozemšťan (2007)

Skutečně povedené sci-fi, ač se odehrává celou dobu v podstatě jen v jedné místnosti, která je střídána na krátké okamžiky exteriéry, tak je neuvěřitelně poutavé a není možné od něj prostě odtrhnout oči. Opravdu geniální nápad na film, prostě bomba. Výborná podívaná, vlastně "povídaná". 95%

G. I. Joe (2009)

Naprosto neskutečná kravina, která má ale určitě na to, aby si našla své příznivce - děcka kolem 15-ti let a milovníky akce s příchutí píčoviny. Jinak asi super pokoukání v kině a s dobrym zvukem, já na to čuměl doma na kompu, takže usínačka a dokoukávačka druhej den přes oběd.

Zombieland (2009)

Po prvním shlédnutí se mi tento film líbil daleko více, při druhé projekci jsem si všimnul, že kromě vtipných scén a Harrelsonových průpovídek doprovázených čvachtáním nemocných mozků pomocí silných úderů baseballové pálky, jsou zde i scény nudné - vlastně jsem si uvědomil, že jsem před tím viděl snad jen první půlku, páč ta byla fakt dobrá, jo a pak to šlo do hoven.