Velká ryba (2003)

Při sledování tohoto filmu jsem pořád čekal na nějaký zvrat, něco co naruší to pohádkové vyprávění, něco zajímavého, něco.... A nic. Pro mě to bylo trochu zklamání, protože jsem si pusti film, o kterém jsem četl spoustu kladných komentů a po pravdě mě moc nebavil. Přišlo mi to prostě a jednoduše nemastný a neslaný, divný. Trochu mě to mrzí, protože slibné momenty přišly, ale všechno to nějak vyčpělo do ztracena. Asi jsem to úplně nepochopil.

Mr. Brooks (2007)

Kevina Kostnera mám rád. Podle mě je to výborný herec, příjemný, klidný a hodný člověk. Filmy s ním se mi líbí a ani tento není vyjímkou a je asi nejlepší co jsem s ním viděl. Mrazivý příběh člověka, který není v jádru špatný, jen má trochu ostřejší zálibu a aby toho nebylo málo, tak musí řešit různé problémy např. lopatou apod. Jednoduše fajnová zábava.

Muži, kteří nenávidí ženy (2011)

Fakt kurevsky propletená a netuctová detektivka s vynikající ústřední dvojicí v tomto příběhu se potkavší. Není to prostě jen prosté koukání na sprosté konání vraha, či vrahů, ale je tady i psycho zápletka, která je mimo všechno vraždění a to se mi líbí. Říkám, tohle stojí za shlédnutí.

Hugo a jeho velký objev (2011)

Protože nejsem znalý prvních výkopníků filmového snu do éteru projekčních sálů a také se nedá říci, že bych byl filmový fajnšmekr vyhledávající tyto archiválie a základy kinematografie vůbec, tak musím konstatovat, že to pro mě byla z větší části neskonalá nuda a nic moc neříkající pohádka, která není pro děti. Také musím říct, že se mi vůbec nelíbil Cohen. Jeho role byla trapná, přišel mi trochu jako známý britsko-francouzký četník řikající "Bodré podoledne", který se nepovedl a děsně mě sral. To je ale jedno, 3 hvězdy dám pro to, že to bylo neskutečně krásně natočené, prostě vizualně geniální. Kvůli tomu jsem ochoten dát tak vysoké hodnocení.

Vyměřený čas (2011)

Nevim sic jak Justin zpívá, ale hrát mu jde svěle a to je dobře. Film je originální, svěží, akční, trochu romantickej a hlavně dramatickej. Takhle nějak by měly vypadat filmy dle měho gusta. Skvělé.

The Tunnel (2011)

Mě se to celkem líbilo a to teda hlavně díky tomu, že mě moc nebavila první půle, nebo aspoň teda začátek. O to víc jsem si to ale právě užil od doby kdy vlezli v tunel, to už začalo bejt dobrý. Děsivý zvuky, hnusná kreatůra a pár vystrašenejch lidí. A celkem originální konec, většinou nikdo nepřežije, ale tady to paní, pán a skoro ještě jeden(těsný to měl kluk) přežili.

Tři mušketýři (2011) odpad!

Toto jsem ještě nezažil, horší parodii na zábavnej film neznám. Skutečně nemá obdoby do čeho jsou lidi schopný dát peníze a že tohle asi muselo stát balík vzhledem k obsazení. Nechutný hovno mezi filmy.

Dluh (2010)

Vynikající drama, které skutečně diváka zachytí a nepustí. Napínavé až do konce, prostě film jak má bejt, žádná srajda.

Barbar Conan (2011)

Nejspíš jsou dvě hvězdy až moc, zvláště když si vzpomenu na toho beach boye v hlavní roli, ale co, zas taková nuda to nebyla.

Děti moje (2011)

Už hodně dlouho jsem si nepustil tak neskutečně nudnej film. Fakt jsem myslel, že se pobavim u nějaký slušně hodnocený komedie, ale tohle mě opravdu dostalo a to ve špatným slova smyslu.. Strašná kravina.