Živí mrtví (2010) (seriál)

Tak všechny díly první série jsem zhlédnul bez přestávky, co k tomu dodat? Asi že je to parádní zombie akce, kde se to rozhodně nepřehání s nějakejma kentus scénama, i když sem tam se nějaká vyskytne..... Rozhodně to není nějaká prvoplánová lekačka, bát se tady asi nikdo nebude, zde jde podle mě hlavně o tu totál depres atmosféru, kde není nic jistý, vše je šedý a pohled na svět úplně převrácený. Zajímavé.

Pohřben zaživa (2010)

No, jak by řekl klasik mezi komentátory fotbalových přenosů, mistr trefných bonmotů a velký sportovec Jarda Bosák - NUDA, NUDA, ŠEĎ, ŠEĎ!!! Nejspíš to bylo dáno tím, že je asi hodně obtížné s tímto tématem hodinu a půl nenudit. Jako ten Reynolds nehrál rozhodně špatně, sice byl viděl převážně jen xicht a to ještě pod slabím světlem, ale je jasný, že tuto úlohu zvládnul, řekl bych dokonce znamenitě. Jenže jen velkej výkon hlavního (v tomto případě jediného) herce k dobrýmu pocitu ze zhlédnutí kvalitního filmu nestačí. Jinak námět fakt dobrej, stát se to mě asi se zbláznim.

Nezastavitelný (2010)

Tak jako celkem slušná sypačka, vlaky mě docela bavily, výbušnost obsahu vagónůmě mě taky nenechala klidným, ale co mě sralo byl ten rodinej příběh v pozadí, takový to "ach jo, všechno v mym životě je na hovno, zlamal jsem všechny kolem sebe a tak tu teď budu dělat drsňáka". Americkej klišé konec hadr, jinak dobrý.

Říkejte mi Kubrick (2005)

No úplně nevim co o tomhle filmu říct, asi že to bylo spíš drama než komedie, i když prvky jisté komediálnosti se zde vyskytovaly, tak byly ale dost nudné a nijak nepředvídatelné. Škoda, buď to mělo bejt vtipnější, nebo z toho srandu úplně vyndat a udělat z toho trochu těžší a promálkejší drama. Malinko mi taky nesedělo, že se celej film odehrával mezi homoušosexuály. Nikterak mi nevaděj, ale tohle byl trochu velkej nápor gay oblečků jinak opět výtečného Johna Malkoviche, který mě teda fakt sraly. Popravdě mě kluci anglický po půlce lehounce nudili a nijak se to ani ke konci nezlepšilo, takže něco přes padesát procent.

Melancholie (2011)

Super zážitek, skutečně velmi dobrý a originální film. Vynikající herci, geniální hudba co musí dostat každýho do kolen. Zatím stále vztřebávám.....

Štěstí (2005)

Shlédnutí tohoto fimu jsem odkládal tak dlouho, že jsem na něj skoro zapomněl. A to by byla kurevská chyba, protože je to moc a moc hezkej film, kterej rozhodně za pozornost stojí. Pavel Liška je skutečně vynikající herec a zde to znova dokazuje. Táňa taky svělá, o tom žádná, prostě fajn podívaná s perfektními herci. Byl to sice doják, ale ve stylu, který mě rozhodně sedí a baví.

Hotel Rwanda (2004)

Šílený zvěrstva narvaný do úžasnýho filmu, děsivý události, který byly v té době realitou, neuvěřitelnej hnus. Toto celé je pravda a také je pravda, že OSN se v době tohoto krutého konfliktu na obyčejné obyvatele vykašlala, ale na druhou stranu co jako mohli pro tolik lidí udělat? Vim, od počítače z místnosti bez kalašnikovů a mačet od krve se to píše o poznání lépe, ale v pravdě přece není reálné aby obyvatele nějaké země najednou přemístili do jiné, z důvodu ochrany před kvérama jejich "ochránců zákona". Zní to sice hnusně, ale vždyť si to ty klucí černý dělaj sami. Život tam je sice těžký, to je jasný, ale vraždit se kvůli takovejm píčovinám, jako že jedni jsou takoví a druzí makoví to je přece nesmysl. Já tyto věci moc nechápu, tak už o tomto dost. Film to byl skutečně vynikající a díky námětu a prostředí taky velice emotivní. Filmy s takovýmito tématy se pamatují dlouho a hnus zarytý hluboko do pórů kůže hned tak nevyčpí - a to je dobře. Mám velmi rád, když si film pamatuju dlouho a musím o něm přemýšlet. Fakt to stojí za to!!!

Božský Bruce (2003)

Většinu délky stopáže nenudící, přesto dětinská sračka, kterou stačí jednou viděti, trochu se zasmát a jít od toho. Carrey se zas pitvoří jako vždy, ty jeho stále se opakující xichty a gegy s nima spojený už mě taky začínaj pomalu ale jistě směřovat k názoru, že už nemá cenu na komedie s timhle šaškem koukat. No asi jen díky Freemanovi se tento film dá zvednout zlehka nad jednohvězdičkové kanálie a nemusim ho pro sebe odsouvat do propadliště filmových dějin a jiných shitů.

Já, robot (2004)

Celkem povedená sci-fi kriminálka, která rozhodně dokáže pobavit a to hlavně díky Willu Smithovi, který je nejen dobrý herec, ale ještě taky krasavec a to se dost počítá. Neřekl bych, že je to nějaké převratné dílo, ale jako nápad to bylo slušný, zpracování taky šlo, jen to na mě bylo takový moc přehnaně kýčovitý a prvoplánový. Jako ale špatný to nebylo a bavilo. Lepší tři hakenkrajci.

Spartakus: Bohové arény (2011) (seriál)

Viděl jsem zatím pouze 3 díly, ale věřim, že to bude mít stejnej drajf až do konce, takže hodnotim takto. Je to opravdu velice zajímavý seroš, dobře natočený, napínavý a hlavně v něm jsou kozy a to je to o co to běží :-)