Harry Brown (2009)

Feťáci, zbraně, přepadávání, bezúčelné vraždění, strašnej hluk, všudypřítomnej smrad a poslední přítel zavražděnej v metru = velmi, ale opravdu velmi nasranej starej chlap. A celkem vostrej starej chlap.

Kdo je tady ředitel? (2006)

Vynikající a nad moje očekávání velmi vtipné. Tento příběh o až moc hodném šéfovi, který dokáže své zaměstnance řídit jen pomocí fiktivního ředitele, je plný neočekávaných situací a to hlavně díky jeho lžím a také špatnému herci, který jím byl na tuto "roli" najat. Rozhodně doporučuji a můžu říct, že nejlepší je prostě islandskej ředitel..... :-)

Predátoři (2010)

Kanálie nevídaných rozměrů, příběh na hovno, hlášky tak drsný, že jim nemůže věřit ani malý děcko a hlavně nejlepší herec pojde hned na začátku... Velice špatná kopie jedničky, která rozhodně nestojí za doporučení. Už to, že mě hltači béček z mého okolí varovali a řikali "no jako teda nic moc", mě mělo dostatečně varovat. Nedal jsem si říct a vidět jsem to musel, přece Brody.... No a Brody mě tu sral neskutečně. Zklamání na výbornou!!!

Repo Men (2010)

Strašně moc se mi líbil začátek, ta první půl hodka je fakt hodně našláplá, příběh o partě chirurgů s igelitkou prostě super. Až do icidentu s naschvál špatně prohozenými kontakty. Pak se to rozjede v podle mě prapodivné sračky (asi to měla bejt jen omáčka) aby přišel naopak vynikající, dobře vypointovaný konec. Celkově tak 4/10.

Paranormal Activity (2007)

Mě se to líbilo, celkem děsivej snímek, lekačky super, prostě dobrej nápad. Kouknout se na to v noci a úplně sám, třeba jen s urnou mrtvý babky v příborníku, je vcelku nářez :-)

Milionář z chatrče (2008)

Od začátku do konce vynikající podívaná. Je to vlastně taková sonda do hlubin indovy duše, aneb jak chudý chudák z chudý rodiny žijící v chudé zemi ke štěstí přišel a jak mu kvůli to málem vyhnali život z těla. Je to samozřejmě pohádka, nic takového není možné, to je jasný jak facka, ale nápad to byl dobrej a zhotovení filmu je velmi povedené, nenudící a napínavé. Jak děti, tak i dospělí hrály velice přesvědčivě + ukázky z indického života (krásný ale těžký) = 9/10

To byl zítra flám (2010)

Šílená nuda, děj na piču. Asi nejhorší film s Johnem Cusackem co jsem měl možnost vidět. Vtipný mi to teda moc nepřišlo, na to, že to měla bejt komedie, tak fakt nic moc. Zasmát se mohli asi jen herci při natáčení této parodie na komedii a to jen pokud s sebou měli dost velkej pytel nabušenej zelenym listem! Hovno s hovnem na hovnech dušený.

Hooligans (2005)

Mě to úplně debilní nepřipadlo, dokonce jsem se divil, že to na konci bylo Elijahoj, tomu klukoj ušatýmu, celkem k uvěření. Dějově jsem se bavil, zápletka sice byla od začátku jasná, nic převratnýho a zvratovýho, prostě nic co by se nedalo očekávat. Lepší průměr

Záhada Blair Witch (1999)

Totálně výbornej nápad na hororovou podívanou za pět pade - dvě rozklepaný kamery a pár vyděšenejch výletníků který nemaj nic lepšího na práci, než šmajdat po lese, hádat se a bát se k smrti posráním. Né, fakt to bylo geniální a klobouk dolu před tim humbukem, kterej kolem toho ty šašci dokázali vyvolat a tim si zajistit sledovanost a uznání. Jsem se celkem bál...