Kult hákového kříže (1998) odpad!

To mi připadá jako módní trend. Točit filmy o "extrémismu". Další z řad hovadin, kde se poukazuje na skinheadskou subkulturu jako na primitivní. Mladý hoch, jde v myšlenkových stopách svého otce, kterého zabili přistěhovalci. A poté ho jeho vlastní soukmenovci ojedou. No...........bez komentáře. A pak si najde kamaráda černouška a zjistí, že vlastně nejsou tak špatní..... jsem vážně dojat. až mi ukápla slza na zem....ale smíchy.

Svatý boj (2001)

Absolutní nesmysl. Celý film. Příběh jarmulkáře, který ani neví co chce. Jednou si hraje na jakéhosi vůdce národně socialistického gangu. A vzápětí si uvědomí svůj židovský význam. Chabý pokus o zesměšnění národního socialismu. V tomto filmu se plácají blbosti. Režisér musí být větší izraelista něž je samotný snímek, když aní neví nic o nacionalismu, socialismu a fašismu. Jednu hvězdu, za místy dobré akce. Jinak odpad.

Pevné pouto (2009)

Vcelku zajímavý film. Chvílemi napínavé. Spíše jen drama než thriller. Ale pěkné.

Candyman (1992)

Tento horor mě opravdu děsil. To si zaslouží pořádné hodnocení. Pomalu jsem se bál podívat do zrcadla. Mrazivé.

Earth (2007) (TV film)

To, že je naše planeta krásná.......až na pár vyjímek...... jsem věděl. Ale to že je u určitých koutech překrásná. To jsem neměl ani nejmenší tušení. Přenádherné záběry. Musela to být opravdu náročná a precizní práce. Režisér nám naservíroval ty největší skvosty.

RoboCop (1987)

Jeden z mých nejoblíbenějších snímků vůbec. Legendární film.

Vetřelec (1979)

Scott dokázal co v něm je. Největší zrůda v dějinách sci-fi. Pecka! To musí každý vidět sám, aby pochopil dokonalost tohoto filmu. Na konec 70 tých a začátek 80 tých let to jsou neuvěřitelné efekty. V téhle době začala epocha jedno z nejobávanějších zabijáků lidské fantazie. Mistrný kousek, který vzal do ruky "PAN MISTR". Dočkal se dalšího "MISTROVKÉHO" pokračování. Atmosféra plná napětí a drama, nahání husí kůži. Můžu to vidět stokrát a pokaždé tu krásu budu obdivovat. Těm co dali z pár hvězd, nemůžu nic jiného říct, než.....PROBERTE SE!!!!!

Terminátor (1984)

James Cameron a jeho nepochopitelně povedené dílko. Po snímku piraňa 2, to asi byla nějaká nehoda, že se mu povedlo něco tak dokonalého. Terminátor bylo pro něj vstupenka do síně slávy. Zaslouženě!! Tento film dal podnět dalšímu ještě úspěšnějšímu pokračování. Naprosto geniální! Obdivuji každou minutu toho filmu. Ze všeho ale nejvíce, tu unikátní hudbu, která mě sráží na kolena. Terminátor je snímek, který ve mě zanechal obří stopu obdivu. 100%

300: Bitva u Thermopyl (2006)

Něco tak úžasného jsem nečekal!!! Skvěle zpracované!! Ta hrdost ke svému národu! Ta odvaha! Ta víra v lepší zítřky, pro budoucnost vlastních dětí!! Jedna z nejvýznamnějších a nejdůležitějších událostí v dějinách Evropy. Kdy stateční evropané bránili vlastní domov před zhoubností z Asie. Velice působivé! Režisér má velký cit pro nacionalismus! Dokonalé!! Jinak se to nazvat nedá. Tento film bych vysílal povinně ve školách mladým generacím, jako názorný příklad, proč je důležité vážit si vlastního národa a země, kterou pro nás vydobyli druzí. A hlavně generacím zhulenců, aby poznaly, že drogy nejsou to nejdůležitější, ale zůstat čistí a svobodní. Ničím nezdegenerovaní.

G. I. Jane (1997)

Absolutně nechápu tohle hodnocení. Film je povedený. Sice na Ridleyho Scotta to není takové napětí, Ale určitě se to povedlo. Herecké obsazení mi zde sedí. Demi Moore se na roli tvrdé ženy hodí. Stejně tak jako Viggo Mortensen. Tento film mě nezklamal. I přes to, že to byla blbá americká propaganda. Naopak. Zapůsobil na mě velice pozitivně.