Nekonečný příběh 2 (1989)

no tak musím uznat, že tento díl už je takové dílko, jakože je nějaké pokračování. vlastně tohle už je taková menší blbost. ale vzhledem k tomu, že se na to dá koukat a něco na tom i zajímavého bylo, tak ty 3 hvězdy to dá.

Nekonečný příběh 3 (1994) odpad!

V životě bych nevěřil, kam až může spadnout sláva jednoho z nejlepších filmů všech dob. tohle okolo nekonečného příběhu jen prolezlo a to hodně velkým obloukem. Nekonečný příběh nám tedy nakonec skončil. a to dost katastrofálně.

Nekonečný příběh (1984)

Vzácný kousek tento film. Vlastně dá se říct, že unikát. to musí znát každý a zde je netřeba dlouhého komentáře. Film našeho dětství. Bravurní!

Lví král (1994)

Lví král je jedním z nejlepších animovaných filmů. Ve své době veliký hit. A stále na vrcholu.

Tom a Jerry (1940) (seriál)

Nezapomenutelná animovaná groteska. Pokaždé když se na ně podívám a je jedno jestli už to znám.....musím se pořád smát. Nikdy mě to nenudilo. Člověk, který to vymyslel by zasloužil metál.

Leon (1994)

Skvělý film. Luc Besson se nezdá. Výborný Jean Reno také nezklamal. Z tohoto parádního kousku jsem nadšen. Akční film, ve všech směrech dokonalý. Na konci jsem byl teda trochu v šoku, ale v jedné chvíli jsem si myslel, že to tak dopadne. Ale ten herecký výkon...to je prostě úžasné!

King Kong (2005)

Musím uznat, že King Kong v tomto provedení se mi velice zamlouvá. Přesný remake z roku 1933. Peter Jackson dokázal v Pánu prstenů co umí a tady to jasně potvrdil. Začátek je sice taková trochu nuda, ale to i ve starším Kongovi jste vlastně nevěděli, s čím máte tu čest. A nakonec dokonalé dílko. Souboj s Tyrannosaury jsem si přehrával snad desetkrát jak byly dokonalé. Určitě plný počet a ani nebudu dlouho přemýšlet.

Zločinec (2008)

Zdrcující drama z vězeňského prostředí. Zároveň ukazuje na zvěrstva, které se tam dějí a nikdo o tom neví. Svkvěle zpracované. Citově zapůsobí.

Hitlerova kariéra (1977)

Výborně zpracovaný dokument. Obarvené záběry tehdejší doby vypadají skvěle. Na svou délku, je to cele zajímavé. doporučuji.

Romper Stomper (1992)

Konečně film, kde se něco pořádného děje. Ty začátky skinheadského hnutí, byly takové šedivé. To souhlasím. I když někde to bylo takové přehnané, ale výborné. Konec smutný. Když kamarád vymění druhého za nějakou udavačskou děvku. Ale budiž. Super byly jatka s rákosníkama. Dostali co si zaslouží. A Russell Crowe to zahrál bravurně. Jako vůdce by byl dobrej. To se mi líbilo.