Bavorák (2003)

Skvelý film z drsného Ruského,gansterského prostredia ktorý ma hneď od začiatku posadil na sedačku a až do konca filmu som sa neskutočne bavil,nenudil som sa ani minutu.Krásny bavorák,super herci, Ruský vidiek,naháňačky na autách,občas nejaká tá streľa a perfektné vyvrcholenie.Toto všetko dopĺňala veľmi dobre zvolená hudba.Hodnotím opäť dosť subjektívne,pretože film na mňa strašne zapôsobil a zanechal vo mne skvelý dojem. Vždy si ho rád pozriem znovu,takže pre mňa 5*

Chata v horách (2012)

Film začína ako obyčajná teenagerska vyvražďovačka,ktoré ja síce milujem,ale postupne sa príbeh vyvíja iným smerom než som očakával a ja som do poslednej chvíle dichtivo čakal čo bude ďalej.Veľmi príjemné prekvapenie, 4*

Umění zapadnout (2011)

Pekný,inteligentný snímok o živote nesmelého stredoškoláka ktorý rieši existenčné otázky,fláka školu a cestou sa mu do života pripletie krásna Sally ( Emma Roberts) .Škoda toho presladeného konca,ale celú dobu som sa dobre bavil, takže dávam 4*

Boxerský sen (2011)

Veľa krát videný príbeh ktorý ničím zvlášť nezaujme,herci sú nesympatickí,dej zdĺhavý a naivný plný klišé.Jednu hviezdičku dávam za Steve Austina a druhú za tému... box mám veľmi rád a tak aspoň kvôli týmto dvom faktorom som sa pri filme neunudil k smrti a rozhodol som sa pre 2*

Víla Zuběnka (2010)

Dwayne Johnson alias The Rock je potrestaný za šírenie nedôvery a je nútený strávit 2 týždne ako zúbková víla.Pohľad na Rocka v ružovom kostýme a krídielkami je nezabudnutelný a film je plný humorných momentov.Veľmi sa mi páčil Chase Ellison v úlohe syna Rockovej priatelky ktorý ho najskôr neznáša ale postupne si nájdu cestu k sebe.Síce miestami dost zidealizovaný,ale velmi zábavný film ktorý určite pobavý nielen mladého diváka, ale aj staršie publikum

Věřte nevěřte (1997) (seriál)

Veľmi sympatický mysteriózny seriál, pri ktorom mi vždy behajú zimomriavky po tele.Jonathan Frakes dodáva seriálu správnu šťavu,začiatočná hudba je úplne geniálna a ja nemôžem hodnotiť inak než plným počtom.

Pach krve (2003)

Fantastická,napínavá atmosféra plná akcie a krvi.Tento film obsahuje všetky podmienky potrebné pre kvalitný a napínavý horor.Krásne zelené,obrovské lesy,starý dom v horách,sympatickí herci,znetvorení zabijaci ktorí zmasakrujú všetko čo im príde pod ruku.Zaujímavosťou je že vačšina deju sa odohráva za denného svetla a film si i napriek tomu zachováva desivú atmosféru...Jeden z mojich najobľúbenejších hororov

Hooligans (2004)

Pohľad do sveta futbalových hooligans plný násilia,alkoholu a drog. Oveľa autentickejší a drsnejší ako podobný snímok Green street hooligans. Danny Dyer je aj v reálnom živote futbalový fanúšik a je vidiet že si hlavnú rolu užíva.Povedal by som že najlepší film z prostredia hooligans.