Tři kamarádi a Jerry (1999) (seriál)

Jeden z mojich obľúbených animovaných seriálov ktoré som pravidelne sledoval na fox kids a rád si ho pozriem aj v súčasnosti. Frank ma dokázal vždy pobaviť svojimi nerváckymi vlastnosťami,jeho modrým tričkom ktoré mal vždy na sebe a plešatou hlavou. A Jerry svojimi hlúpimi nápadmi ktoré vždy dopadli fiaskom. Dal by som aj 5* z nostalgie ale nebolo by to objektívne takže ostanem pri štyroch

Projekt X (2012)

Zopár zábavných momentov,ale naozaj iba zopár.Zasmial som sa možno 3 krát počas celého filmu. Čakal som ovela viac kedže mi tento film ospevovalo veľa ľudí, ale výsledný efekt bol dost slabý. A tá kamera ma iritovala celú dobu . Pozitívom tohto filmu boli pekné slečny, ktoré sa nehanbili čo to ukázať,pobavil ma agresívny trpaslík zavretý v trúbe,auto v bazéne a baviaci sa starší chlapík ... Dalo sa na to pozerať,ale nebolo to nič svetoborné ... Lepšie 2*

Mama ist unmöglich (1997) (seriál)

Ako dieťa som žil v Nemecku a vždy som si rád pozrel tento seriál. Škoda že sa nedá nikde zohnať rád by som si zaspomínal

Přelet nad kukaččím hnízdem (1975)

Film to bol pekný,naozaj pekný a na ten rozpočet už ani nehovorím. Jack Nicholson (McMurphy) podal fantastický výkon,Louise Fletcher ako nesmierne chladná sestra Mildred ratchedová bola tak presvedčivá že ju až do teraz nemám rád a myšlienka filmu bola veľmi silná. Ale mňa tento film proste za srdce nechytil tak ako napríklad vykúpenie z väznice shawshank alebo zelená míľa a podobne. Celkový dojem z filmu bol veľmi pozitívny,ale nesplnil celkom moje očakávania a to som ho zhliadol 2 krát pred tým ako som ho ohodnotil.Dúfal som že po opätovnom zhliadnutí niekde nájdem aj tú piatu hviezdičku,ale bolo by to nespravodlivé voči mojim zásadám a filmom ktoré mám v top priečkach.

Závrať (2009)

Tento film bol pre mňa menším sklamaním.Možno preto, že som mal až príliš veľké očakávania keď som videl obrázky tej nádhernej prírody ktorá ma v horore vždy dostane. Ale musím plne súhlasiť s užívateľom J*A*S*M. Akonáhle nastupuje na scénu vrah,všetok dojem je preč a film sa mení na priemerný hixploitation. Takže sklamanie,ale iba mierne.Pretože tu bolo aj veľa pozitívnych dojmov a keďže som hororový fanušik tak nemôžem povedať že by som sa nudil.

Motel smrti (2007)

Super filmík na nudný upršaný večer s popcornom. Stupňujúca sa napínavá atmosféra,motel na odlahlej ceste,sypmatciká dvojica s ktorou som tŕpol počas celého filmu,dobrá kamera a zopár krát som sa aj pekne vyľakal ...na mňa tento film zapôsobil a predčil podobný snímok the Strangers.

Dům v růžích (2002) (seriál)

Prišlo mi to skôr ako nevydarená komédia.Herci mi liezli na nervy celu dobú a nenašiel som si tam nikoho kto by mi bol sympatický .Každým dielom som dúfal že sa dej rozbehne,ale nič sa nekonalo.Všetky 3 diely obrovské sklamanie.Jedna hviezdička za ten dom, pretože mam pre takéto prostredie slabosť a jedna za pár zaujímavých nápadov ktoré tento film priniesol.

Nezastavitelný (2010)

Aj keď väčšinu zo scén som už videl v iných filmoch,ale Denzel je Denzel a navyše posldná pol hodinka naozaj stála za to, napätie gradovalo a ja som nedýchal...možno nie plnohodnotné ale predsa 4*

Krvavý sníh (2009)

Škoda,film sa začal pekne a upútal tým čo mám na hororoch najradšej-krásna zimná príroda,chata,mladí (ludia ...dej nebol extra pútavý a bolo tam plno chýb ale zase tak zlé to nebolo ako tu vidím 18% ...dalo sa na to pozerať,obzvlášť tá zimná príroda mi robila radosť

Tunel smrti (2005)

Škoda že som sa na hodnotenie nepozrel pred zhliaduntím filmu ... pokazný celý večer,viac k tomu nemám čo povedať