Bez servítky (2009) (pořad)

Rád si pozriem relácie o varení a táto je zrovna jedna z tých lepších. Myslím že toľko odpadov si nezaslúži. Najviac ma potešil diel kde varili kulturisti,človek načerpá plno inšpirácie a ešte sa aj pobaví.

Znamení smrti (2008)

Nič nového,all pobavilo aj keď o poznanie slabšie ako trebárs Timber Falls,no nenudil som sa a dočkal som sa slušných scén,napätia,naháňačiek po lese a dokonca aj peknej prírody ktorá u mňa hrá veľmi dôležitú rolu vo filmoch. Mám rád exploitation a toto bol taký priemer,ideálny na večer k pukancom.

That's What I Am (2011)

Human dignity + compassion = peace ... Pekný film s peknou myšlienkou,sympatickým hereckým obsadením, okoreneý Randym Ortonom ktorý keby dostal vo filme viac priestoru by to bolo ešte lepšie.

Jack a Jill (2011)

Ja proste Sandlerov humor zbožňujem a pri tomto filme som sa smial prakticky nonstop a o to v komédii predsa ide. Bol to naprosto stupídny film ale splnil svoj účel. A to som deň pred tým zhliadol Reign Over Me kde Adam Sandler podáva životný výkon. A keď som videl to hodnotenie mal som obrovské obavy,ale dal som tomu šancu a dobre som spravil. Udeľujem 4* možno trochu aj z trucu keď vidím tých neadekvátnych 39 %

Piraňa (1978)

Škoda že som tesne pred piraňou videl čeluste. Latka bola príliš vysoko a tieto filmy sú neporovnatelné. Dalo sa na to pozerať ale skôr taký slabší priemer. Ku starším hororom príliš neinklinujem ale ako fanúšik hororov som si chcel rozšírit obzor aj takýmto starším Béčkom. No v porovnaní s piraňou 3D to bolo rozhodne slabšie.

Volání o pomoc (2007)

Popravde som mal menšie obavy pred zhliadnutim tohto filmu. Adama Sandlera mam veľmi rád, ale nevedel som si ho predstaviť v tejto roli. Ale to čo predviedol bolo geniálne. Asi najlepší film ktorý som od neho videl,fantastický výkon užil som si to a som nadmieru spokojný. Možno nie čistých 5* ale za ten výkon nemôžem inak

Vylomeniny (2013) (pořad)

Konečne niečo čo ma donútilo zapnúť televíziu po dvoch rokoch. Nájdu sa aj slabšie chvíľky ale určite prevládajú tie zábavné momenty a naozaj sa dá z chuti zasmiať.

Pan Popper a jeho tučňáci (2011)

Priemerná rodinná komédia ktorá ma ale chytila za srdce,tučniaci boli neskutočne zlatí a film kde hra Jim Carrey nemôže nikdy nudiť. To moralizovanie ma troška štvalo ale bavil som sa dobre a o to predsa v komédii ide takže v podstate som spokojný

Kakao (1997) (pořad)

Naprosto súhlasím redwik. Tiež som to miloval ako dieťa,ale obávam sa že teraz by mi to prišlo dosť nudné. Ale spomienky sú pekné takže tie 3* sú optimálne.