Freddy versus Jason (2003)

Freddy Krueger a Jason Voorhees v jednom filme ? Už mi bolo jasné odkial vietor fúka a že môžem očakávať to po čom moje srdce túži. Bál som sa sklamania, nechcel som si robiť až príliš veľké očakávania,pretože viem ako to zvykne vtedy dopadnúť. Ale nič také sa nestalo,naprostá spokojnosť,skvelý zážitok. Pútavý dej,napínavá atmosféra,perfektne spravený freddy aj Jason (dokonca by som pvoedal že porovnateľne s originálom),sympatické herecké obsadenie a hlavne nezabudnuteľný súboj Jasona s Freddym na záver.

Yes Man (2008)

Jim Carrey je späť a je fantastický. Stále to vie a konečne po dlhej dobe iteligentná komédia s mnžstvom zábavných momentov a dovolím si tvrdiť že aj s peknou myšlienkou. Hovoriť v živote ano,ale z vlastného presvedčenia a začnú sa diať zázraky. Pre mňa naozaj pekný film,uvažoval som nad piatimi hviezdičkami ...možno časom.

Pátek třináctého 3 (1982)

Jason konečne nasadil svoju masku a ja som si z chuti vychutnal jeho vyčínanie. V porovnaní s predchádzajúcimi dvoma dielmi o poznanie lepší. Toto je Friday the 13th

Otčím 2 (1989)

Prvý diel som zhliadol ako remake verziu a bol som nad mieru spokojný. Zistil som že existuje aj pokračovanie filmu Stepfather,ale iba pôvodnej verzie. Tak som tomu dal šancu,aj keď niesom príliš veľký fanúšik tých starších hororov a bol som dosť sklamaný. V porovnaní s remakeom prvého dielu to bola dosť veľká nuda a občas film vyzeral až smiešne. Bolo tu aj zopár svetlých momentov,napríklad Terry O'Quinn hral fantasicky rolu šialeného vraha ktorý vyvraždí svoju rodinu a melódia ktorú si pískal vždy keď niekoho zlikvidoval mi ešte doteraz znie v ušiach.

Srbský film (2010)

Ťažko hodnotiť tento film.Zvrátená nechutnosť ktorú mohol vytvoriť jedine psychopat,to bol môj prvý dojem. Na druhej strane ako zanietený fanúšik hororv si občas rád pozriem niečo zvrátené a nechutné,ale toto nemalo nič spoločné s hororom a mňa to príliš neoslovilo. Napríklad v porovnaní s filmom (trochu sú mi tieto filmy podobné) http://www.csfd.cz/film/235981-mucednici/ vo veľa smeroch zaostáva.

Otčím (2009)

Stepfather ma veľmi milo prekvapil nečakal som že to bude až také napínavé a dramatické. V podstate môžem povedať že som nadšený,film mi naprostol sadol. Možno to bola zhoda okolností (momentálna nálada,miesto zhliadnutia filmu,spoločnosť,fľaša červeného vínka...) ale naozaj som bol maximálne spokojný a uvažoval som nad piatimi hviezdičkami,ale to by bolo veľmi subjektívne hodnotenie, takže ostanem pri štyroch. Ešte by som doplnil že krásna Amber Heard okorenila celý film a jej promenáda v plavkách vylepšila celkový zážitok z filmu.

Čelisti (1975)

Fantastická hudba v spojení so žraločou plutvou nad hladinou mora vytvárala ohromné napätie.Po celú dobu ako sa posádka vydala na lov žraloka som si so zatajeným dychom vychutnával fantastickú, napínavú atmosféru a tŕpol kedy už tú príšeru zlikvidujú. V skutku kvalitný film ktorým dal Spielberg o sebe vedieť že sa máme ešte na čo tešiť. Lepšie 4*

2012 (2009)

Na tento film som sa po dlhej dobe vybral do kina a nebola to práve šťastná voľba. Bol som plný očakávaní keď som videl trailer a myslel som že nebudem dýchať celú dobu. Ale žiadny zázrak sa nekonal. Priemerný katastrofický film ktorý mal jediný cieľ a to zarobiť čo najviac peňazí na aktuálnej téme 2012 koniec sveta. Efekty boli síce pekné ale ani tie to nezachránili. Nemôžem povedať že ma film vyslovene urazil,ale keď už som sa do toho kina vybral dúfal som že si odnesiem skvelý filmový zážitok.

Agent v sukni (2000)

Super film na vypnutie od stresu,len sa pohodlne usadit,spravit si popcorn vypnúť rozum a užiť si Martina Lawrenceho ako agenta FBI prezlečeného za veľkú mamu. Tie odpady čo tu padli si tento film nezaslúži,je to naozaj príjemná komédia ktorá pobaví.

Agenti v sukních: Jaký otec, takový syn (2011)

Ja som naprosto spokojný.Film som si užil,veľa som sa smial a to je pri komédii dôležité. Martin Lawrence prezlečený za veľkú mamu nemá chybu a vždy ma rozosmeje s pištoľou v ruke a pri tých skokoch keď sa uhýba strelám. Lepšie 3*, veľmi dobre som sa zabavil.