Grotesque (2009)

Toto je jeden z filmov ktorý budete buď nenávidieť, alebo ste milovníkom žánru a vychutnáte si brutálnu zvrátenosť, ktorá nemá hranice. Na jednej strane si hovorím že to mohol zrežírovať jedine narušený psychopat, ktorý by mal byť zavretý do ústavu s najvyššou ostrahou, no na druhej strane ako milovník hororov som si z časti splnil svoje exploitation chúťky a skonštatoval, že Grotesque sa jednoznačne zaraďuje do mojich top priečok v brutalite. Nebyť toho záveru,ktorý vyznel dosť komicky a pokazil mi dojem, hodnotil by som štyrmi hviezdami.

Alkohol horší než extáze? (2008) (TV film)

Celkom zaujímavý dokument, ktorý donúti človeka prehodnotiť svoje závislosti ako fajčenie a večerné popíjanie alkoholu. Na druhej strane ma prekvapilo prezentovanie niektorých látok ako extáza a lsd. Určite stojí za zhliadntie, no v podstate som sa nič nové a prevratné nedzovedel.

Mafiánovi (2013)

Svižné, zábavné,akčné, plné čierneho humoru s perfektným obsadením. Všetky postavi akurát zapasovali a Tommy Lee Jones bol pre mňa takým bonusom, keďže som ho videl opäť v akcii asi po dvoch rokoch a Dianna Agron zase ulahodila mojim očiam. No a záver bol vygradovaný perfektne, škoda len že netrval dlhšie. Lepšie 3*

Rychlejší (2010)

Ja proste filmy s Dwayneom môžem. Stačí len aby tam pobehoval s jeho nadupanou postavou a už mam úsmev na tvári. Hneď úvodná scéna vo väzení ma upútala, film naberie pomerne rýchli spád a vyvrcholí dosť zaujímavo. Thornton ako policajt závislí na drogách bol ideálnou voľbou, role alkoholikov a trosiek na heroine mu idú veľmi dobre a Cohen v roli killera taktiez fajn voľba. Určite sa oplatí vidieť.

Tajemství loňského léta (1997)

Ako malý som bol z toho hotový, teraz už to vidím trošku inak, no aj tak nemôžem povedať že by sa neoplatilo tajemství loňského léta vidiet. Taký príjemný, nenáročný slasher na pohodvý večer s popcornom.

7 vteřin (2005)

Jediné pozitívum filmu Wesley Snipes, inak slabučký, šablónovitý akčný film, s príšernými dialógmi a predvídateľným dejom.

Zkouška z dospělosti (2007)

Prišlo mi to všetko narýchlo zbúchané a odfláknté. K tomu si pripočítam podpriemerné výkony postáv, pomerne slabý dej s minimom akcie a napätia, nedotiahnutý záver, plno logických chýb, nezmyselného konania postáv a tak by som mohol pokračovať ďalej a ďalej. Podpriemerný, ak to tak možno nazvať akčný film, s mierne kriminálnym nádychom, ktorý by som asi nikomu neodporúčil.

Nenasytný parazit (2010)

Ďalší zbytočný sci-fi horor ... Zo začiatku sa zdalo že by to mohlo niekam smerovať, ale postupne to bolo iba horšie a horšie. Aj tie 2* som asi prehnal.

Pátek třináctého 7 (1988)

Myslím že piatok trinásteho už povedal svoje a nemé ďalej čo ponúknuť. Mám slabosť pre tento subžáner, iba z toho dôvodu som sa pustil do siedmeho pokračovania. Lesy, mladí ľudia, Jason a ako čerešnička, dievča s telekinetickými schopnosťami. Pohodový slasher, no je toho už zbytočne veľa.

Uvězněni v čase (2007)

Za málo peňazí veľa muziky. V prvom rade by som chcel vyzdvihnúť originalitu tohto filmu, všetko sa postupne zamotáva a zároveň aj rozmotáva. Pán režisér odviedol naozaj skvélú prácu keď prakticky z ničoho vykúzlil napínavý Sci-fi Thriller s hororovími prvkami kde sa dá napätie krájať. K tomuto filmu som sa dopracoval úplne náhodne, spustil som ho s tým že ak ma po pár minútach neosloví, zmažem ho z pc. Dej ma však tak vtiahol, že som sa už od neho do konca neodtrhol.