Návrat blbýho a blbějšího (2014)

Tak konečne očakávaný príchod mojej obľúbenej super dementnej dvojice. Hlášky a vtipy boli miestami až trápne, ale našlo sa aj plno naozaj úsmevných momentov. Ani sklamanie, ani žiadna eufória. Kľudne sa na to pozriem po času znovu.

Klub sráčů (2000)

Keď sa na to človek pozrie s nadhladom a dobrou náladou, tak sa pri tom celkom fajn zabavý. Totálne primitívne a stupídne, ale práve kvôli tomu to má niečo do seba. Občas sa treba aj nezmyselne pobaviť.

„Babičky dobíjejte přesně!“ (1983)

"Mám vás ráda" a záverečný súboj babičiek .. Za to ta jedna hviezdička. Inak som uz počítal minuty kedy sa moje trapenei skončí

Frozen (2010)

Jedna lanovka, zopár vlkov a traja herci. Veľmi jednoduché, no napiek tomu účinné. Ttŕpol som celú dobu.

Backcountry (2014)

Atmosféra vo filme je naozaj na úrovni, sympatická dvojica ktorá ma ani chvíľku neiritovala, scénka s cudzincom o ktorom som si myslel že bude zapletený do celého deja filmu, kedže som obsah pred sledovaním vôbec nečítal a drsná odľahlá príroda, proste všetko ako má byť. Ako tu už bolo spomenuté scénka s medveďom bola asi to najlepšie a najuveritelnejšie čo som doposial mohol vidieť a film ma naozaj vtiahol a vychutnal som si super atmosféru, super survival hororu.

Let číslo 93 (2006)

Ak hodnotím čiste film ... Bolo by to na 5* nebyť toho zdlhavého začiatku a dej by sa odohrával viac na palube lietadla 93. A čo sa týka záležitostí ohľadom 21. na to mám svoj názor ktorý sa s filmom absolútne nestotožňuje. Ale sme na filmovom webe a politické názory sú vedlajšie ..Takže film som si užil, atmosféra bola neskutočná, neznámy herci perfektne odviedli svoju rolu, atentátnikom som všetko hltal, super zážitok.

Ztráta panenství Evy van End (2012)

Veľký zmätok vo mne vyvolal tento film. Na jednej strane bol tak uletený až mi to prišlo dokonalé, na druhej strane po skončení filmu som bol totálne znechutený. Keby som vedel čo ma čaká, nešiel by som do toho.

Equalizer (2014)

Príbeh síce nepriniesol nič nového, ale sledovať ako Denzel rozbalí svoju šou a masakruje jedného agenta za druhým, celkom netradičným spôsobom, stálo za to.

Cam Closer (2013)

Za tých pár minút ma mrazilo viac než pri niektorých dnešných celovečerných "hororoch"

Malý Herkules (2009) odpad!

Efekty katastrofálne, kamera príšerná, dej smiešny,humor ak to tak možno nazvať veľmi slabý .. ale najhorší film ? to zase nie