Železný Schwarzenegger (1977)

Zlatá éra kulturistiky. Vždy si rád pripomeniem Arnolda, je to veľký človek.

Kameňák 4 (2013)

Zbytočné pokračovanie ... zopár hlášok vyčarovalo úsmev na tvari, no celkovo to bola veľká bieda.

Nikdy to nevzdávej 2: The Beatdown (2011)

Dvojka sa uberá torchu iným smerom než prvá časť, nehovrím že zlým, no jednotka mi sadla určite viac. Fighty boli fajn, partia hlavných hrdinov taktiež a Caseov súboj v putách s tlupou policajtov s obuškami ma potešil asi najviac z celého filmu. Určite jeden z tých lepších priemerov čo sa týka motivačno-športových filmov.

Zmizení (2013)

Ani neviem či sa dá vôbec niečo v tomto prípade vytknúť. Film ma okamžite vtiahol a do konca nepustil. Možno trochu silnejší koniec tomu chýbal, inak úplne super napínavá podívaná. Jake Gyllenhaal si získal moje sympatie už z filmu skortená hora a bol som zvedaví ako si poradí s rolou detektíva. Dopadlo to na jednotku.

Boxer (2009)

Téma ma oslovila, samotný film už bol poslabší, dosť predvídateľný a dialógy vyznievali dosť zle. Súboje mi prišli strašne pomlalé, ťarbavé a nedobre spracované. Škoda že som nedávno videl warriora, ktorý nastavil latku extrémne vysoko. Nehovrím že to bolo najhoršie, no z motivačných filmov so športovou tématikou určite poslabší. Celkovo to však malo niečo do seba a napriek všekému určite neľutujem tých 94 minút.

Teď a tady (2012)

Po prečítani obsahu som čakal svižnejšiu komédio-drámu. Keď som videl drogy, strata panenstva a užívanie si každého dňa, predstavoval som si tento film úplne inak. Skôr sa tu zachádza k citom a sladkým rečiam, neprirodzenému prehrávaniu Dakoty Fanning, ktorá mi bola v tomto snímku mimoriadne nesympatická. To isté aj jej vyvolený Adam. Ale aby som len nekritizoval, malo to niečo do seba tie posledné chvíle, človek si uvedomí plno vecí vo svojom živote. No na môj vkus príliš veľké citové vydieranie.

Pitevna (2006)

Ázijské horory celkovo nemusím, k tomu to som sa dostal v podstate z donútenia a aj to dopadlo ako som očakával. Strach, napätie, atmosféra 0 bodov, dej bol totálne nezáživný, hlavná postava bez talentu, lakacie scény žiadne, no nič ma na tomto filme neoslovilo.

Vlak do pekel (2008)

Ako hororového fanúšika ma toto príjemné Bčko celkom potešilo, samozrejme je tu plno logických chýb,hlúpstí, nezmyselného konania postáv a všetko som to už videl niekde v podobných hororch, ale celkovo ma to bavilo. Train radím medzi tie tie klasické hororové Bčka, ktoré ani neurazia, ani extra nenadchnú. Taká večerná oddychovka na vypnutie mozgu.

Horší než smrt (2007)

Lsd tripy na pohrebe hmmm, mám rád britský čierny humor a toto sa naozaj vydarilo. Scény s teplým trpaslíkom mi dali zabrať aby som sa udržal, no a keď začal búchať na rakvu ... Neveril by som že sa na jednom pohrebe dá vyčarovať toľko humorom nadupaných scén. Všechno je tak kurevsky zelený.

Do morku kosti (2010)

Mrazivá atmosféra amerického zapadákova, mierne depresívna a bohužiaľ miestami aj nudná. Tie chladné lesy mali nejakú energiu, no nechytilo ma to príliš za srdce a film ma nechal po záverečných titulkoch bez nejakých emócií.