Očista (2013)

Čo ma vo filme najviac oslovilo,bola myšlienka. Jedna noc legálneho zločinu. Už od začiatku ma film pripútal do sedačky a postupné vyvrcholenie po vniknutí votrelcov do domu bolo perfektné. Byť viac zvratov a nečakaných scén, bolo by to dokonalé. Aj keď je pravda že by sa tu dalo pracovať s nápadom oveľa viac, no ostanem aj tak pri štyroch * pretože som bol naozaj celú dobu v napätí a film som si krásne vychutnal. (Verbal -veľmi trefný komentár)

Už jsme tam? (2005)

Podpriemerná černošská komédia na nudné nedeľné popoludnie ...

Warrior (2011)

Veľmi dlho som čakal na tento moment, keď si budem môcť povedať že toto je ten film na ktroý som čakal. Už od začiatku som videl že sa to uberá tým správny smerom a tak som si s úsmevom na tvári vychutnával každú jednu minútu tohto úžasného sníimku. Milujem športové drámy s bojovou tématikou a MMA je naozaj vďačná téma. Príbeh ma veľmi chytil a celú dobu som s napätím čakal na vysvetlenie, čo sa skrýva za Tomyho bolesťou. No a záverečný súboj bol čerešničkou na torte, veľmi emotívny,krásny,dokonalý. Konečne som sa dočkal !!!

Eminem: Lose Yourself (2002) (hudební videoklip)

Krásna hudba,skvelý text,parádny videoklip. TOP od Eminema

Blbý a blbější (1994)

Jeden z filmov ktorý som videl za mlada a prehrávam si ho pravidelne až do dnes. Perfektná dvojica Jim Carrey a Jeff Daniels,tuposť z nich doslova srší a je radosť ich sledovať.

Městečko South Park: Říše fantazie (2008)

Zrovna jeden z nie najlepších dielov a ešte k tomu rozdelený do troch častí,no samozrejme tým nechcem povedať že by strácal na kvalite. Množstvo perfektných hlášok a zábavných momentov,predovšetkým Carmanove gule :D

Eminem - Rap God (2013) (hudební videoklip)

101 slov za 16 sekúnd ? Aj keď nepočúvam príliš tento žáner,Eminem je pre mňa TOP zo zahraničia.