Hrůza v Connecticutu 2: Duch Georgie (2013)

Lepšia ducharina natočená podľa skutočnej udalosti, so zaujímavým príbehom a fajn atmosférou,kde sa od začiatku až do konca stále niečo deje.

Závan smrti (2007)

Atmosféra výborná,mrazivá s nádychom mysteriozna ...krásna príroda zaobalená v snehovej nádielke,dvojica uviaznutá v lese,záhadní ľudia/duchovia či ako ich nazvať... proste všetko čo v horore obľubujem. Keby sa tvorcovia viac pohrali so scenárom mohlo to byť ešte lepšie.

Stážisti (2013)

Priemerná Americká komédia ktorá mi však padla celkom vhod. Owen Wilson a Vince Vaughn sú sympaťáci a dá sa pri nej aj celkom slušne pobaviť.

Temné stíny (2012)

Tradične skvelá Burtonovská atmosféra a parádna vizuálna stránka. Veľmi dobre sa pozeralo na tento film. Navyše príjemné spestrenie v podaní mladučkej Chloë e Moretz z ktorej rastie krásna žena a skvelá herečka. V porovnaní so staršími Burtonovskými klasikami však vo viacerých smeroch zaostáva,napriek všetkému som však spokojý.

Uvnitř mé hlavy (2013)

Jeden veľký omyl tento film ... pozeral som ho na 3 krát pretože sa to jednoducho nedalo vydržať. Niesom stavaný na podobné psychologické záležitosti a toto bolo pre mňa utrpenie. No a záver ...tak ten ma úplne položil na lopatky. Jedna hviezda za prírodu a pár oku lahodiacich záberov ...

Prázdniny (2006)

Kraásna romantická komédia ... Nezvyknem vyhľadávať podobné žánre no tento film ma naozaj dostal. Cameron Diaz bola krásna a nejak som sa do hlavných postáv vžil a prežíval to s nimi.

Millerovi na tripu (2013)

Bláznivá,zábavna,humorná komédia so sympatickým obsadením, vtipnou zápletkou a množstvom momentov pri ktrých som mal hlasitý výbuch smiechu ... Nič nového,ale účel to splnilo a dobre som sa odreagoval a zabavil. Scéna kde je Kenny pristihnutý ako sa ocucáva so svojou akože matkou a sestrou + otec s foťákom pri nich ma naozaj dostala.

Kšeft na jeden den (2012)

Nudný,nezáživný thriller bez poriadnej akcie, ktorý ma vôbec ničím nezaujal. Miestami mi to prišlo skôr komediálne. Strata času ...

Kick-Ass 2 (2013)

Pokračovanie nesklamalo a takmer sa vyrovnalo skvelému prvému dielu. Plno pekných akčných a brutálnych scén,vtipné momenty,krásna zabijačka Chloë a tiež príjemné oživenie Jim Carrey 4,5 *

Loudilové (2009)

Dobý nápad a myšlienka,dvaja chapi sami na tábore s 300 nadržanými ženami ... Celkom zábavné, nesilené a pozeratelné,no nič čo by som ešte nevidel ...bavil som sa ako vždy pri teenagerskej komédii ...