Světová válka Z (2013)

Lepší akčný horor ktorý ma nejako extra nenadchol ani nesklamal. Milo ma potešili zaujímavo spravený zombíci ,svižné tempo a pekné efekty. Brad Pitt mi však v hlavnej úlohe nejako nesadol a trochu mi rušil atmosféru.

Rychle a zběsile 6 (2013)

Šestka už mierne stráca šmrnc aký má jej predchodca,no napriek tomu je to stále slušná akčná jazda na ktorú sa príjemne pozerá. Samotný záver ma milo potešil a už sa nemôžem dočkať pokračovania,dúfam že sa tvorcovia posnažia a naservírujú nám ďalšiu pochúťku.

Práskač (2013)

The Rock v úlohe otca ktorý zachraňuje svojho syna pred väzeniím. Síce tu nikoho nemláti a neobsadzuje svoju typickú úlohu drsného bitkára,no opäť raz dokazuje že dokáže zahrať aj serióznu rolu. Príbeh celkom zaujímavý,dobre spracovaný a ja som si ho vychutnal. Nieje to film ktrý by som mal potrebu si v blízkej dobe znovu zopakovať,no napriek všetkému som spokojný.

Blue - Breathe Easy (2004) (hudební videoklip)

Asi najvydarenejšia pesnička od blue a krásny emotívny klip.

Blue - If You Come Back (2001) (hudební videoklip)

Niesom na podobné veci,ale blue bola super skupina a tento klip sa im veľmi vydaril

Na tripu (2011)

Tá nemčina mi strašne vadila a kazila celý dojem ...

Slunce, seno, slanina (2013) (pořad) odpad!

Vymývanie mozgov,kde účinkujú s prepáčením dementní retardi a kto sa na to dokáže pozerať je na tom podobne s mozgovou kapacitou. Je mi zle z toho čo sa vysiela v televízii...

Městečko South Park (1997) (seriál)

Perfektý animovaný seriáal pre dospelých, ktorý okrem skvelého humoru rieši aj množstvo globálnych problémom a podáva ich veľmi vtipnýmspôsobom. Cartman je top postava a jeho hlášky sú nezabudnuteľné. Novišie série už síce nemajú až taký náboj ako staršie,no stále si ich rád pozriem,výborne sa zabavím a dokonca si z niektrých častí zoberiem aj ponaučenie.

Žralokonádo (2013) (TV film)

Len mi zostáva rozum stáť a verím, že to bol iba zlý vtip. Lacná hovadina s nechutnými digitálnymi efektmi,dementnými dialógmi, naprosto nelogicky konajúcimi postavami a ďalej ani nebudem menovať. Netvrdím že to bolo nudné,ale celú dobu som sa chytal za hlavu,ako môže niekto takúto magoriádu natočiť.

Velká svatba (2013)

Veľmi jednoduchá,nenáročná,gýčovitá komédia ktorú obsahuje zopár trefných hlášok a zábavných momentov, Starého nadržaného De Nira a to je asi tak všetko. Vlastne by som pozabudol na Robina Williamsa,ktorý príliš veľa priestoru nedostal,ale v jeho scénkach som sa asi najviac bavil. Keď sa človek veľmi nudí,tak mu tento film ideálne poslúži.