Pot a krev (2013)

Konečne film ktorý mi ulahodil tak že mi až srdce podskočilo. The Rock nasypaný jak sviňa, Wahlberg ešte sympatickejší ako v méďovi a scenár tak nadupaný že som celý film s úsmevom len šťastne prikyvoval a utvrdzoval sa v tom že po filme Let tu je niečo čo sa bude časom radiť medzi moje obľúbené filmy. Drastické scény nadľahčované čiernym humorom,pekné autá,svaly,skvelé hlášky ...proste celé dobre,teším sa na opätovné zhliadnutie.

Predátor (1987)

Keby sa celý film niesol v štýle druhej polovice,bolo by to aj na plný počet. Takto mi začiatok troška pokazil clkový dojem. No atmosféra džungle bola mrazivá,predátor záhadný a nevyspytatelný,Arnold exceloval a na tú dobu vizuálne efekty na jednotku. Tak že u mňa spokojnosť každopádne.

Na ostří nože (1997)

Aljašská príroda bola síce krásna,Anthony Hopkins tradične execelentný,atmosféra vynikajúca,no napriek všetkému mi tam chýbala nejaká iskra k úplnej spokojnosti.

Mládeži nepřístupno (2013)

Nič pre suchárov,film síce nemá žiaden dej ani zmysel,no je to tak nadupané "drbnutým" humorom, že nemôžem hodnitť inak. Množstvo originálnych nápadov a záchvaty smiechu vyvolávajúcich scén. Žiadny inteligentný humor proste úchylná kravina pri ktorej som sa vkuse rehotal. Hneď na úvod som mal záchvaty smiechu pri týpkovi ktorému vyseli vajcia z krku ... Proste filmík pre vypnutie mozgu a vyventilovanie sa.

The Exciting Escapades of Mr. Bean (1991) (video kompilace)

Z obyčajných každodenných činností Bean vykúzli maximálne vtipné predstavenie a sledovať ho neomrzí ani po toľkých rokoch. Ten sendvič nemal chybu,len som sa chytal za hlavu čo všetko tam zo svojho saka povyťahoval a ako trieskal tie rybičky o lavičku :-D. Jeden z naj komikov tento Atkinson

V zajetí démonů (2013)

Nedávno som sa zmienil,že horory za posledné roky nestoja za nič. Konečne prišlo niečo čo ma posadilo do sedačky a nedalo mi dýchať. Po veľmi dlhej dobe som sa vybral do kina,pretože som v kútiku duše cítil že Conjuring bude stáť za to a bola by škoda ho premrhať doma na DVD. A bolo to najlepšie rozhodnutie. Napätie bolo dokonalé,celú dobu som tŕpol,lakacie scény konečne pôsobili aj na mňa a niekoľko krát ma až vyhodilo zo sedačky,atmosféru si film držal po celú dobu a nenašiel som žiadne hluché miesta,démon bol hrôzostrašný a zábery naňho/ňu mi úprimne naháňali hrôzu,čo sa mňe naozaj nestáva. Možno to bolo aj tou atmosférou v kine,no každopádne aký iný horor si zaslúži plné hodnotenie keď nie Conjuring ? Logické chybičky ako napríklad povraz čo bol hneď po ruke na prviazanie posadnutej nebudem vôbec riešiť. Som nadšený a maximálne spokojný. Najlepší horor za posledné roky.

Liten Penis (2009)

Celkom nápadité a vtipné,aj keď by sa to dalo okresať kľudne na troj minutové video

Pako mých snů (2011) (TV film)

Obohratá romantická komédia s presladeným scenárom, ktorá mi však padla celkom vhod pri prepínaní programov v nedeľu doobeda. Hlavná hrdinka ma očarila a fajn sa mi na ňu dívalo,aj napriek tomu nechutnému slovenskému dabingu a jej pubertálno-blondínkovským manierom.

Zkrocená hora (2005)

Príbeh o nešťastnej láske dvoch mužov podaný veľmi zaujímavým spôsobom. Napriek tomu že na niektoré scény sa mi pozeralo veľmi ťažko,film na mňa silno zapoôsobil. Skvelá rážia a neuveriteľné výkony hlavných hrdinov vo mňe zanechali skvelý dojem. A ľahodné brnkanie gitry pri pohľade na krásnu prírodu bola čerešnička na torte.

Scary Movie 5 (2013)

Tak toto bol vrchol,osobne mám Scary Movie veľmi rád,ale toto s tým nemalo nič spoločné. Jediné čo z filmu za niečo stálo bol začiatok s Charlie Sheenom. Inak totálne odfláknutý prepadák. Film by vôbec nemal niesť meno Scary Movie